آمریکا, کانادا, آماده به پرده مرز محدودیت ها: گزارش

ایالات متحده و کانادا در حال کار بر روی یک طرح به نوار غیر ضروری سفر بین دو کشور با توجه به گزارش های متعدد اواخر روز سه شنبه.

دولت کانادا رسمی به اسوشیتد پرس گفت که دو کشور مشغول به کار بودند جزئیات محدودیت های جدید جلوتر از انتظار اعلام.

The Canadian Broadcasting Corporation (CBC) گزارش داد که این طرح می تواند به عنوان اعلام کرد روز شنبه.

تبلیغات

معامله را اجازه می دهد برخی از ترافیک تجاری و اجازه دهید شهروندان کانادا بازگشت به خانه را به طور گسترده نزدیک آمریکا و کانادا مرز به گردشگران و خریداران با توجه به CBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی دولت با سی ان ان گفت که محدودیت های جدید بودند با هدف حصول اطمینان از که تجارت و کسب و کار بین دو کشور همچنان ادامه دارد.

خروجی اشاره کرد که مقامات هنوز هم در حال کار بر روی تعریف “غیر ضروری سفر.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauCanada بسته شدن مرز برای بسیاری از افراد غیر مقیم معاف شهروندان ایالات متحده ترودو می گوید: بسته شدن مرزهای کانادا یک گزینه کانادا تصویب آمریکای شمالی معامله تجارت بیشتر نشانه های جمعه که کانادا را نزدیک مرز خود را به بسیاری از افراد غیر مقیم به عنوان دولت در پاسخ به رشد coronavirus بحران است.

ترودو گفت که تنها شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم خواهد بود و مجاز به ورود به کشور هر چند در برخی از موارد استثنا خواهد بود اعطا جمله برای دیپلمات های هوایی خدمه و فوری اعضای خانواده شهروندان است.

“به عنوان ویروس همچنان گسترش آن ما تصمیم به گرفتن به طور فزاینده تهاجمی مراحل را به نگه داشتن شما و خانواده خود را امن” او گفت:.

تبلیغات

شهروندان ایالات متحده بودند معاف از که حرکت ترودو گفت و اشاره کرد که “سطح از ادغام دو کشور بسیار خاص است.”

“ما می دانیم که سطح ادغام دو اقتصاد و هماهنگی است که ما تا به حال بیش از گذشته در حالی که قرار می دهد ایالات متحده در یک گروه مجزا از بقیه جهان است,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا تصویب ممنوعیت سفر موثر بر ده ها تن از کشورها در اروپا آن را به عنوان به دنبال برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آمریکا

از سه شنبه ایالات متحده بیش از 6,300 موارد این ویروس در حالی که کانادا تا به حال نزدیک به 600, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>