ما بیوتکنولوژی شرکت گزارش های دلگرم کننده coronavirus واکسن نتایج

ما بیوتکنولوژی شرکت Inovio گزارش مقدماتی اما نتایج دلگرم کننده روز شنبه از آزمایش تجربی coronavirus واکسن.

اداره به 40 داوطلب آن باعث یک پاسخ سیستم ایمنی بدن در 94 درصد از کسانی که در تکمیل این به اصطلاح فاز یک کارآزمایی بالینی معنای آنها را دریافت دو تزریق چهار هفته از هم جدا.

Inovio این واکسن به نام INO-4800 طراحی شده است برای تزریق DNA به فرد به طوری که به مجموعه ای خاص پاسخ سیستم ایمنی بدن در برابر SARS-CoV-2 ویروس.

این دارو زیر پوست تزریق می شود و با سوزن و سپس فعال با یک دستگاه که شبیه یک مسواک که ارائه الکتریکی پالسی برای کسری از ثانیه اجازه می دهد که DNA به نفوذ سلولهای بدن و در انجام ماموریت خود را.

Inovio است که تامین مالی توسط آمریکا وزارت دفاع و سازمان های غیر دولتی CEPI همچنین گفت: در آن گنجانده شده است که در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طرح توجیهی تولید صدها میلیون دوز از این واکسن در ماه ژانویه به عنوان بخشی از عملیات با سرعت پیچ و تاب.

Inovio این دارو تنها DNA واکسن است که پایدار است در دمای اتاق برای بیش از یک سال و نیازی تبرید حمل و نقل یا ذخیره سازی برای چندین سال گفت: Inovio مدیر عامل: یوسف کیم.

این یک مزیت بزرگ وقتی که می آید به واکسیناسیون افراد در کشورهای در حال توسعه که در آن سخت تر به حفظ زنجیره سرد مورد نیاز برای حفظ بسیاری از محصولات.

در مجموع 23 COVID-19 واکسن پروژه های راه اندازی آزمایش های بالینی بر روی انسان می گوید: دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری و چندین منتقل شده به فاز دو و یا سه که بدان معنی است که آنها در حال تزریق به هزاران یا حتی ده ها هزار نفر از داوطلبان.

یک واکسن ایجاد شده توسط ما بیوتکنولوژی شرکت مدرن و یکی از دانشگاه آکسفورد در همکاری با انگلیسی-سوئد شرکت AstraZeneca در میان کسانی که در پیشرفته ترین مراحل توسعه به عنوان چند, چینی, پروژه های. این شامل یکی از شرکت CanSinoBIO است که با دریافت مجوز به اداره واکسن به سربازان.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>