ما بیوتکنولوژی شرکت اهدای 1.5 میلیون دوز تجربی coronavirus مواد مخدر

Gilead Sciences Inc, ایالات متحده بیوتکنولوژی شرکت است که توسعه و commercializes مواد مخدر به سرعت در حال گسترش آن عرضه تجربی coronavirus مواد مخدر و آماده است برای کمک 1.5 میلیون دوز از آن به بیمارستان با خرید و فروش به شدت بیمار بیماران.

جلعاد مدیر عامل دانیل o’day گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که 1.5 میلیون دوز از مواد مخدر شناخته شده به عنوان remdesivir می تواند بخشی از درمان دوره های آموزشی برای به عنوان بسیاری از 140,000 بیماران. او گفت که دوز در دسترس بود برای “استفاده مهربان گسترش دسترسی و آزمایش های بالینی و اهداء خواهد شد برای توزیع گسترده تر زیر هر بالقوه آینده تنظیم مقررات مجوز.”

او همچنین اشاره کرد که مواد مخدر خواهد بود رایگان ارائه شده به بیمارستان و یا پزشک است که درخواست خود را برای اورژانس استفاده کنید. Remdesivir باقی می ماند یک داروی آزمایشی بدون تصویب قانونی.

تبلیغات

“در راه اعتقاد ما آن است که مناسب برای جلعاد به نقش امروز – در درجه اول از طریق آزمایش های بالینی و همچنین گسترش دسترسی و استفاده مهربان – ما در حال انجام همه چیز را در آن طول می کشد به دیدار ما مهم مسئولیت با remdesivir,” o’day نوشت.

این شرکت در حال کار برای تولید بیش از 500,000 درمان دوره های اکتبر و بیش از 1 میلیون تا پایان سال 2020 o’day اضافه شده است. او اشاره کرد که ساخت جدول زمانی کاهش می یابد و از حدود یک سال به شش ماه است.

وجود دارد هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. نیز وجود دارد که “بسیاری از ناشناختهها” در مورد remdesivir ایمنی و اثربخشی o’day اذعان کرد.

“ما تصمیم به سرمایه گذاری و مقیاس بدون در نظر گرفتن چرا که اگر remdesivir بود و مورد نیاز برای بیماران ما تا به حال به آماده گفت و اشاره کرد که این دارو در دسترس خواهد بود برای درمان افراد مبتلا به شدید ترین Covid-19 علائم.

رمان coronavirus که سرچشمه در چین در ماه دسامبر آلوده بیش از 312,000 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده. چند شرکت های ایالات متحده در حال بنا به گزارش های درگیر در توسعه درمان برای ویروس.

غذا و داروی آمریکا (FDA) نیز صادر اضطراری-استفاده از مجوز برای یک جفت ضد مالاریا داروها که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi چشم پایان مارس به یک چهارم coronavirus امداد لایحه به طبقه NBA به کمک 1 میلیون ماسک های جراحی به نیویورک ضروری کارگران شرکت سهام خصوصی با روابط کوشنر می پرسد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای استراحت قوانین در برنامه وام: گزارش بیشتر است و بارها و بارها تبلیغ.

داروهای خواهد بود “توزیع و تجویز شده توسط پزشکان در بیمارستان بستری, نوجوانان و بزرگسالان مبتلا به COVID-19, به عنوان مناسب, زمانی که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا امکان پذیر است” وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت. مقامات بهداشتی باید به طور منظم هشدار داد که به اندازه کافی شناخته شده است در مورد مواد مخدر به ارائه هر گونه نتیجه قطعی در مورد اثرات آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید