ما وکیل: عوامل خواهد ماند در پورتلند به عنوان طولانی به عنوان حمله به اموال فدرال پرسنل آخرین

بیلی ویلیامز از آمریکا وکیل برای منطقه اورگان در روز دوشنبه نشان داد که فدرال افسران مستقر در پورتلند می شود به عنوان طولانی به عنوان خسارت و تهدید به اموال فدرال یعنی شهر فدرال دادگاه ادامه خواهد داد.

“آن است که یک راه حل که به فدرال افسران ترک که وجود دارد همچنان به حملات فدرال اموال و پرسنل. ما در حال خروج از ساختمان محافظت نشده به آنها نابود شوند و توسط افراد قصد انجام این کار” گفت: ویلیامز از طریق تلفنی با آسوشیتد پرس گزارش.

ویلیامز نظرات پس از یک شب دیگر از درگیری ها در این شهر میان معترضان و ماموران فدرال. مانند شب های قبل از, عوامل پارگی گاز کشته جمعیت در حالی که معترضان تنظیم کردن آتش در مجاورت دادگاه است.

تبلیغات

Black Lives Matter تظاهرات را تحت سلطه در مرکز شهر پورتلند پس از جورج فلوید کشته شد توسط پلیس مینیاپولیس در پایان ممکن است. اکثر تظاهرات سرچشمه گرفته و در اطراف هتفیلد دادگاه فدرال در نتیجه آسیب به ساختمان است.

این آسیب باعث اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ به استقرار DHS عوامل به شهر در اواخر ماه ژوئن برای کمک به محافظت از دادگاه و دیگر ساختمان های فدرال در پورتلند را در مرکز شهر.

متعدد قانونگذاران دموکرات را ابراز سرخوردگی خود را با فدرال حضور در پورتلند از جمله تد ویلر شهر شهردار و اورگان دولتی کیت قهوه ای است. روز دوشنبه دو درخواست برای دیدار با گرگ با قصد مبادله “آتش بس و حذف از افزایش نیروهای فدرال از پورتلند.”

ویلر و قهوه ای که قبلا گفت که ماموران فدرال هستند استقبال در پورتلند.

رفتار ماموران فدرال نیز به شدت انتقاد پس از اخباری از عوامل چادری در unidentifiable نظامی خستگی برداشت و بازداشت معترضین در بینام و وانت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر