ما اعلام تمدید محدودیت های مسافرتی با مکزیک و کانادا

ایالات متحده و کانادا و مکزیک را گسترش محدودیت و محرومیت های غیر ضروری سفر در سراسر مربوطه خود را به اشتراک گذاشته مرزهای دیگر برای 30 روز در میان coronavirus همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه اعلام کرد.

“به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را با استفاده از دفاع تولید اقدام به افزایش سواب برای تست مغلوب ساختن پیشی جستن معاون سابق مشاور امنیت ملی را انکار می کند که ‘ناشناس’ مطلب اظهار داشت: در هفته گذشته کنترل مرز محدودیت های مسافرتی و دیگر محدودیت ها باقی می ماند مهم برای کاهش گسترش و اجازه می دهد که مرحله به مرحله باز از کشور” اقدام وزارت امنیت داخلی (DHS) وزیر چاد گرگچاد WolfNJ رژیم صهیونیستی است. مورفی می پرسد DHS به گسترش IF اجازه کار در میان همه گیر دموکرات تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف ساخت دیوار مرزی میان همه گیر انجیلی رهبران اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به انتشار مهاجر بازداشت شدگان در معرض خطر از coronavirus بیشتر در بیانیه ای گفت.

دولت اعلام کرد در ماه مارس است که آن را خواهد دید شمال و جنوب مرزهای ترین سفر ربطی به تجارت و بازرگانی در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس. مقامات در آن زمان گفت که این محدودیت می تواند مورد بررسی و پس از 30 روز.

تبلیغات

روز دوشنبه تمدید شد و انتظار می رود پس از نخست وزیر کانادا جاستین ترودوجاستین Pierre جیمز TrudeauUS-کانادا مرز محدودیت برای دیگر تمدید 30 روز ترودو می گوید آمریکا و کانادا مرز محدودیت نخواهد بود برداشته در هر زمان به زودی آداب و رسوم به دست گرفتن صادرات از ماسک و دستکش در میان coronavirus همه گیر تر گفت: آمریکا-کانادا محدودیت را در محل باقی می ماند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت: محدودیت در امتداد مرز جنوبی اعلام شد که در آن در نظر گرفته شده بود به “کاهش انگیزه برای یک جرم جهانی مهاجرت است که به شدت نایاب” منابع مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده را مغلوب ساختن پیشی جستن است و صرف سه سال گذشته نرده علیه مهاجران ریختن از مکزیک و هل دادن دیوار در امتداد مرز.

ایالات متحده به طور قابل توجهی بیشتر موارد از هر کدام از همسایگان خود را با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 760,000 موارد تایید شده در ایالات متحده بیش از 36,000 در کانادا و بیش از 8000 در مکزیک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>