سفیر آمریکا به اسرائیل هشدار در برابر یک جانبه غرب بانک الحاق

دیوید فریدمن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سفیر اسرائیل توییتی یکشنبه هشدار سیاستمداران اسرائیلی در برابر رای گیری به ضمیمه بخش هایی از کرانه غربی که در سایت های شهرک سازی اسرائیل.

در یک جفت از توییت های ارسال شده در یکشنبه فریدمن هشدار داد که به طور یک جانبه الحاق خاک در سرپیچی از فلسطین انتقاد می اندازد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ای برای صلح بین اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین دومی که در حال حاضر کل طرح را رد کرد.

آسوشیتد پرس گزارش داد که سیاستمداران اسرائیلی در نظر گرفته شده بود این حرکت در روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام آن اسرائیل و فلسطین با طرح صلح اما بعد از آن به نام یک رای گیری در مورد این مسئله.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان تهمت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک پلوسی: Vindman بیمارستانها در حال تمام شدن است ‘شرم آور’ بیشتر‘s دیدگاه برای صلح محصول از بیش از سه سال از نزدیک رایزنی میان رئیس جمهور PM نتانیاهو مربوطه کارمندان ارشد. به ما اعلام کرده اند استفاده از قانون اسرائیل به خاک که این طرح فراهم می کند به عنوان بخشی از اسرائیل منوط به تکمیل نقشه برداری فرایند مشترک اسرائیلی-آمریکایی کمیته” فریدمن نوشت.

“هر عمل یک طرفه پیش از اتمام این کمیته روند به خطر می اندازد طرح و امریکایی به رسمیت شناختن,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با این طرح پرده برداری کرد در این سال ها اجازه می دهد که دولت اسرائیل برای ضمیمه زمین در حال حاضر در صفحه اصلی به شهرک سازی اسرائیل در فلسطین-ادعا قلمرو در حالی که اجازه می دهد مقامات فلسطینی به اعمال کنترل محدودی بر مناطقی از نوار غزه و کرانه غربی و شرق اورشلیم ،

مقامات اسرائیلی از جمله نخست وزیر بنیامین نتانیاهوبنیامین (بی بی) NetanyahuMORE را ستوده اند طرح هر چند مقامات فلسطینی از جمله محمود عباس آن را رد کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>