ما در افغانستان رنج می برند تلفات پس از تحمل آتش مستقیم: گزارش

امریکا و افغانستان نیروهای نظامی زیر آتش مستقیم شنبه در حالی که انجام یک عملیات مشترک در افغانستان در ولایت هلمند ارتش ایالات متحده گزارش شده است.

“ترکیب ما و نیروهای افغان انجام یک عملیات در ولایت ننگرهار مشغول بود توسط آتش مستقیم در فوریه 8th,” سرهنگ سانی لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان با سی ان ان گفت. ما در حال بررسی وضعیت و ارائه به روز رسانی بیشتر به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است.”

در حال حاضر وجود دارد در جایی بین 12,000 13,000 نیروهای ایالات متحده در افغانستان خدمت.

به گفته نیویورک تایمز نیروهای آمریکایی بودند و کمک به نیروهای افغان امن منطقه ای در کابل که گرفتار شده است توسط طالبان شورش. یک جفت از مقامات افغان مقاله گفت که پنج یا شش سرباز آمریکایی و شش سرباز افغان کشته شدند, در این زد و خورد. تعداد کل مرگ و میر هنوز ناشناخته است.

در خود دولت از آدرس اتحادیه این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن لمس در مذاکرات صلح گفت که ارتش ایالات متحده نباید به عنوان “اجرای قانون” برای کشورهای دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>