واحد پرداخت رابط (آپی) مبتنی بر انجام معاملات کاهش در ماه مارس مشکلات ناسازگار بودن 1.25 میلیارد دلار معاملات ملی پرداخت پارسیان هند (NPCI) داده ها نشان داد در روز چهارشنبه. چنین معاملات به ارزش 2.06 تریلیون.

با توجه به NPCI اطلاعات حجم معامله شاهد 6 درصد کاهش در ماه مارس در مقایسه با فوریه که ثبت بالایی از 1.33 میلیارد ارزش معاملات Rs2.22 تریلیون.

کاهش حجم و ارزش معاملات می آید در میان 21 روز در سراسر کشور مستند در کشور آغاز مارس 25 به همراه بان کی مون از تمام اشکال حمل و نقل محرومیت جنبش کالا ضروری است. این مستند تلاشی برای شکستن زنجیره انتقال بیماری کروناویروس که تحت تاثیر بیش از 1600 نفر در کشور است.

حتی قبل از کامل مستند اعلام شد, چندین ایالت در سراسر کشور آغاز شده بود گام برداشتن به سمت حاوی گسترش این بیماری با انحلال توده جمع آوری و بستن مدرسه کالج ها و دفاتر. این منجر به یک شیب در فعالیت های مصرف کننده

اما در یک سال-در-سال اساس, عصر ایران بر اساس پرداخت شاهد 56 درصد افزایش می دهد. در حال حاضر 144 بانک ها در حال زندگی در آپی.

آپی اجازه می دهد تا به کاربران برای انتقال پول در هر زمان بر اساس زمان واقعی در سراسر چندین حساب های بانکی بدون فاش کردن جزئیات حساب بانکی را به طرف دیگر. ساده و بدون هیچ زحمتی رایگان سه سال, سیستم پرداخت است که محبوب در میان توده ها.

دولت و بانک مرکزی بوده است ترغیب شهروندان به سوئیچ به دیجیتال پرداخت و اجتناب از تماس های اجتماعی در نتیجه کاهش احتمال انتقال covid-19.

بانک مرکزی هند (RBI) نیز خواست شهروندان به استفاده بیشتر پرداخت های الکترونیکی به طوری که قرار گرفتن در معرض به مکان های شلوغ است کاهش می یابد به عنوان خروج وجه نقد از خودپرداز بانک ها نیاز به رفتن به مکان های شلوغ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im