تا به هند برای مقابله با کا خشونت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

دهلی نو:
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: آن شد تا به هند برای مقابله با خشونت های مذهبی در این کشور به عنوان او اجتناب انتقاد نخست وزیر نارندرا مودی در یک روز زمانی که ناآرامی در دهلی نو کشته و 11 نفر است.

در روز دوم از دو روز سفر به هند مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او و هند میزبان تا به حال مورد بحث آزادی مذهبی در هند است که تا حد زیادی تایید شده اند به عنوان آمیزه ای از ادیان و فرهنگ ها اما افزود که اخیرا وجود دارد, انتقاد ظاهری سنبله در عدم تحمل مذهبی.

وقتی پرسیده شد که در مورد هند بحث تابعیت (متمم) قانون و یا کا تصویب توسط پارلمان در ماه دسامبر و دیده می شود توسط یک بخش به عنوان تبعیض آمیز علیه مسلمانان تهمت خودداری کشیده می شود به این بحث است. آن است تا به هند به تصمیم گیری درست برای مردم آن گفت: در دیدار با مطبوعات در دهلی نو.

وقتی پرسیده شد که در مورد خشونت در دهلی نو. “تا آنجا که به فرد حملات من شنیده ام در مورد آن, اما من نمی بحث در مورد آن با او (مودی). که تا به هند است.”

خشونت های گزارش شده از چندین محله در شمال شرق دهلی نو بیش از کا اما تهمت روشن بود او نمی خواست به اظهار نظر در آن است.

“امیدوارم آنها (دولت هند) در حال رفتن به تصمیم گیری درست برای مردم خود,” او اضافه شده است.

کا وعده پیگیری سریع تابعیت برای آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از افغانستان و بنگلادش و پاکستان است. آن است که به عنوان ضد اسلامی, چرا که این قانون اشاره می کند و نه مسلمانان در میان اقلیت است.

“ما از صحبت کردن در مورد آزادی مذهبی. من می گویند که نخست وزیر شد, باور نکردنی در آنچه که او به من گفت. او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی در هند است. او به من گفت که در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی. اگر ما به عقب نگاه کنید و نگاه کنید چه می گذرد نسبت به جاهای دیگر…آنها واقعا سخت کار می کرد آزادی مذهبی.”

رئیس جمهور ایالات متحده همچنین گفت که مودی به او گفت که او در حال کار بسیار نزدیک با مسلمانان که شاهد افزایش جمعیت خود را از 14 میلیون به 200 میلیون نفر در حال حاضر.

پیش از دیدار یک مقام ارشد دولت آمریکا رسمی تا به حال به خبرنگاران در واشنگتن که برنده خواهد شد بحث در مورد مشترک سنت دموکراسی و آزادی مذهبی در هند و ایالات متحده است. “او را بالا می برد و این مسائل به خصوص آزادی مذهبی است که بسیار مهم برای این دولت,” او گفت:.

“ما باید این تعهد مشترک به تایید ما ارزش های جهانی حکومت قانون است. ما احترام زیادی برای هند دموکراتیک سنت ها و موسسات و ما ادامه خواهد داد به هند را تشویق به رعایت آن سنت” رسمی اضافه شده بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>