به ادامه محدودیت های مسافرتی در دهلی مرز به نقل بالاتر covid موارد در سرمایه های ملی

دهلی نو:
این اوتار پرادش دولت در روز جمعه قبل از اینکه دیوان عالی کشور است که آن را باید به ادامه محدودیت های مسافرتی در دهلی نو به عنوان مرز وجود دارد که 40 برابر بیشتر COVID-19 موارد در سرمایه های ملی نسبت به نویدا و Ghaziabad.

سفر اجازه خواهد داشت از طریق عبور تنها برای خدمات ضروری از جمله پزشکان و رسانه ها و طرفداران وکیل ظاهر برای, Uttar Pradesh فرستاده شده قبل از دادگاه راس.

یک نیمکت رهبری عدالت Ashok بوشان به دنبال دقیقه از ملاقات میان وزیر امور دفتر, رئیس وزرای امور متحده در منطقه سرمایه ملی به ثبت قبل از دادگاه امروز شب.

دادگاه راس مشاهده شده است که برخی از مسائل وجود دارد با بازگشایی Noida/Ghaziabad مرز با دهلی و قرار است این موضوع برای بیشتر شنیدن در ژوئن 17.

سفر محدودیت از نویدا و Ghaziabad به دهلی نو خواهد شد که برای ادامه پس از coronavirus موارد در دهلی نو در حال 40 بار است که از نویدا و Ghaziabad, Uttar Pradesh گفت.

در ضمن هاریانا گفت که آن را اجازه می دهد تا سفر به و از دهلی نو و بدون محدودیت.

دادگاه بالا بود با شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط یک Rohit Bhalla به دنبال مناسب دستورات و سفارشات در بلند کردن اجسام مرز محدودیت های آن را به عنوان یک مشکل شده است برای بسیاری از.

پیش از این دادگاه عالی خواسته بود دولت مرکزی برای تشکیل یک جلسه از نمایندگان یا مقامات از اوتار پرادش دهلی نو و هاریانا و سعی کنید به تکامل یک سیاست مشترک برای حرکت مسافران بین دو کشور و قلمرو اتحادیه در شورای ملی مقاومت منطقه است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>