تا دولت ما را دعوت مبتنی بر شرکت ها برای تغییر سرمایه گذاری از چین

دهلی نو: اوتار پرادش دولت تحت وزیر یوگی Adityanath است که در روند ایجاد تغییرات در صنعتی و بخشی از سیاست دولت فعال ما مبتنی بر شرکت ها برای تغییر سرمایه گذاری خود را از چین به دولت است.

گرفتن اولین گام در این جهت دولت برگزار شد بحث و گفتگو با بیش از 100 شرکت از طریق ویدئو کنفرانس در روز سه شنبه. با توجه به گزارش های شرکت ها که بخشی از بحث بودند فدرال اکسپرس, یو پی اس, سیسکو, نرم افزار Adobe, لاکهید مارتین, Honeywell, بوستون علمی.

“ما سرمایه گذاری قابل توجهی در چین است. هر دو نخست وزیر نارندرا و سانتی متر می خواهید به استفاده از این فرصت که در آن صنایع در حال حرکت از چین و سعی کنید به آنها را به هند و به اوتار پرادش است. ویدئو کنفرانس برگزار شد با بیش از 100 شرکت های آمریکایی در روز سه شنبه و به آنها علاقه نشان” گفت: Sidharth نات سینگ وزیر MSME سرمایه گذاری و صادرات در اوتار پرادش دولت است.

سینگ در ادامه گفت که شرکت از جمله نام های بزرگ از تدارکات, علمی, ابزار, الکترونیکی, صنایع خودرو بودند بخشی از وبینار. “این شرکت در حال حاضر سرمایه گذاری در چین و من امیدوار هستم که ما قادر خواهد بود به آنها را به اوتار پرادش است. ما در حال کار با ایجاد تغییرات در ما صنعتی و اسیا سیاست” Singh اضافه شده است.

سینگ در ادامه گفت که شرکت های زیادی شد به درک چه نوع از امکانات ارائه شده خواهد بود به آنها را در اوتار پرادش و دولت وعده داده است که این مقررات می تواند خیاط ساخته شده برای دیدار با نیازهای خود و نیازهای خود را.

سینگ همچنین گفت: سرمایه گذاران بالقوه از ما که اوتار پرادش دولت اعلام کرده بود مشوق های مختلف از جمله سرمایه یارانه, زمین, یارانه و گفت که شرکت هایی مانند لاکهید مارتین می تواند به نفع از دفاع راهرو در حال توسعه در دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>