Unlock1 به پایان می رسد سه شنبه متحده هدف در بیشتر تسهیلات و ramping تا تست

دهلی نو: نزدیک به چهار ماه فاز اول Unlock1 شنبه به پایان می رسد. در حالی که همه چشم ها در حال حاضر در چه تازه دستورالعمل توسط مرکز خواهد بود, دولت, دولت ها با هدف بیشتر تسهیلات به خصوص در بخش های مربوط به فعالیت های تجاری. Ramping تا تست ظرفیت و همچنین امکانات پزشکی برای مبارزه با گسترش covid-19 همه گیر نیز برنامه ریزی شده است.

بیش از دو هفته گذشته آمده اند یا دستور فرمت کامل – مانند Jharkhand و بنگال غربی تا 31 جولای – و یا قرار دادن برخی از بیشتر مناطق تحت سختگیرانه تر lockdown – مانند گواتی در آسام برای دو هفته بیشتر تامیل نادو در برخی از بدترین مناطق آسیب دیده از جمله چنای تا شنبه.

“ما در حال تلاش برای انجام حداقل 20,000 آزمون های روزمره و, این است که افزایش قابل توجهی به عنوان قبل از آن بود در حدود 15000 نفر. تجربه ما به ما می گوید که در حالی که ما باید به باقی می ماند بسیار هوشیار فعالیت های اقتصادی باید راه اندازی مجدد اما ما به نفع اجازه می دهد مراکز و بازار مجتمع و دیگر اماکن عمومی است که می تواند در برگزاری گردهمایی های زیادی برای باز کردن فقط رتبهدهی نشده است,” گفت: یک وزیر کابینه در اوتار پرادش دولت است.

حتی در ایالات متحده و یا بخش هایی که در آن مستند همچنان در اثر به غیر از مهار مناطق زودتر تسهیلات همچنان ادامه دارد به طوری که به خار محلی فعالیت اقتصادی است. دولت احساس نیاز بیشتری باید انجام شود برای بررسی بین دولت سفر.

“در اوایل این هفته ما را آرام باز کردن از مراکز خرید و رستوران ها و هتل ها در حالی که همچنین ساخت راه برای داخل دولت اتوبوس مسافربری سفر. نظر ما این است که بین دولت سفر نیاز به آمده و تحت بررسی بیشتر. این مرکز باید سختگیرانه تر در نظر آن بیش از چنین سفر از یک کشور به کشور دیگر” یک مقام ارشد از چتیسگر گفت: درخواست ناشناس ماندن.

مشاهدات مشابه تکرار شد, West Bengal وزیر Mamata بانرجی در اوایل این هفته هنگامی که او خواست اتحادیه دولت برای جلوگیری از بین المللی بازگشت پرواز و پروازهای داخلی به سرمایه کلکته از بالا covid-19 شيوع متحده تا 31 جولای. بانرجی گفت: پروتکل های غربالگری در فرودگاه ها و نهادی قرنطینه هنجارهای بودن به رعایت است که منجر به افزایش در مورد اعداد. جالب متحده مانند کارناتاکا دستور داده اند مستند تنها در روزهای یکشنبه برای جلوگیری از جمع زیادی از مردم است.

“نگرانی اصلی ما این است که به بررسی تعدادی از موارد افزایش تست و ارائه مواد غذایی و اشتغال به کسانی که آمده اند از کشورهای دیگر. بیهار در حال حاضر تست به 8,200 آزمون روزمره و ما می خواهیم برای افزایش آن بیشتر است. احتیاط این است که تنها راه کنترل coronavirus در صورت عدم وجود یک دارو است. در حالی که زندگی به حالت عادی بازگشت در سرعت آهسته, ما می خواهیم مردم را به باقی می ماند فوق العاده هوشیار و اجتماعی دنبال فاصله گرفتن قوانین است. ما نه مشتاق به بلافاصله شروع به بزرگ مجتمع تجاری, فیلم, تئاتر و یا اجازه می دهد بزرگ تجمعات عمومی” یک وزیر کابینه در بیهار دولت گفت.

متحده نیز با تمرکز بر نیاز به سطح شیب دار تا تست و آماده پزشکی زیرساخت را در افزایش اخیر در موارد. پرداختن به یک Facebook live جلسه ‘درخواست کاپیتان’, Punjab وزیر کاپیتان Amarinder سینگ گفته بود که در حالی که تصمیم گیری در مستند بستگی به وضعیت در محل اما افزود که دولت را تست اعداد کمتر بود نسبت به دیگران مانند دهلی نو است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *