دانشگاه نبراسکا را به رایگان کمک درسی به دانش آموزان از خانواده های ساخت کمتر از $60,000

دانشگاه نبراسکا در روز جمعه اعلام کرد که آن را به ارائه آموزش رایگان به دولت در دانشجویان مقطع کارشناسی که خانواده درآمد کمتر از 60 ، 000 دلار در سال به عنوان آن را می بیند خانواده از لحاظ اقتصادی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد گزارش اعلام می آید که همان هفته در این دانشگاه پیش بینی شده این امر از دست دادن حداقل 50 میلیون دلار در این سال مالی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما درک می کنیم که در این زمان نامشخص بسیاری از Nebraskans در حال بازنگری هر دلار” دانشگاه نبراسکا جمهور تد کارتر در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم دانش آموزان و خانواده ها بدانند که خود دانشگاه است که در اینجا برای آنها که ما می خواهیم آنها را به عنوان بخشی از خانواده ما است و ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به نگه داشتن وعده کالج آموزش و پرورش در رسیدن به هر چه خود را شرایط.”

تبلیغات

برنامه نبراسکا وعده آغاز خواهد شد و در پاییز سال 2020 است. به دانش آموزان واجد شرایط باید حداقل 12 واحد درسی در هر ترم و حفظ 2.5 معدل. آن را پوشش تا 30 اعتبار در یک سال تحصیلی. این برنامه را پوشش نمی دهد اتاق و هیئت مدیره ،

آن را در دسترس خواهد بود در این دانشگاه را چهار چهار سال دانشگاه: لینکلن, Kearney, اوماها (روباز انتخابی) و مرکز پزشکی. در UNMC, آن را فقط به دانشجوی پرستاری.

کارتر به نام برنامه “تغییر بازی” و اشاره کرد که در حالی که آن خواهد شد و امیدوارم دانش آموزان کمک می کند که خانواده ها شده ضربه اقتصادی سختی از coronavirus آن است که یک برنامه بلند مدت ایجاد نمی شود به طور مستقیم در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“روسای و من در حال بررسی سایر مراحل مربوط به استطاعت”کارتر گفت. “ما نمی باید بیشتر اطلاعیه ها فقط رتبهدهی نشده است, اما خواهد شد به اشتراک گذاری هر گونه تصمیم گیری به عنوان به زودی به عنوان ما آنها را.”

کارتر گفت: هیچ پول خصوصی است که استفاده می شود به صندوق برنامه و مقامات را به کار برنامه در دانشگاه فعلی بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>