وحدت در تنوع تاکید Udaipur جهان جشنواره موسیقی

یک جلد coots است که پارو می زد نزدیک Doodh طلایی در دریاچه Pichola. غبار آویزان به شدت بر روی آب و قایق سرش گذشته. کاخ Jag Niwas و دندانه دار کردن Mandir ساخته شده بین 16 و 18 قرن به نظر می رسد مانند شبح مانند galleons در فاصله. ضعیف winter sun راه راه اسکله با نور منتشر همانطور که ما در هیئت مدیره قایق به Ambrai Ghat در سمت دور از دریاچه. وجود سرمازدگی در هوا و آرام مضراب زدن موتور مجموعه یک گله کبوتر که چرخ در سراسر شهرستان قصر و حل و فصل به آن بلندی مناره. رویکرد ما به عنوان ghat, colonised با peepul درخت که در سایه ساکن یک دورگا مجسمه سفالین رنگی بر یک ببر, مردان شیب خود را در آبهای یخی و ارائه درود به خورشید است. روز برانگیخته در اودیپور به صدای Mico Kendes’ bouzouki, یک لوت.

در ghat که در سوریه متولد سوئیس مبتنی بر کردی نوازنده آواز می خواند سرزمین های از دست رفته و از دست رفته را دوست دارد. او یکی از بسیاری از نوازندگان از سراسر جهان در Mewari شهرستان برای پنجمین نسخه از ودانتا Udaipur جهان جشنواره موسیقی. Conceptualised توسط SeHer با ما: وحدت در کثرت ” را به عنوان آن تمرکز این جشنواره برای تلفن های موبایل از شادی بخش ساحل غربی آفریقا و ماسه از راجستان شبه جزیره ایبری موسیقی راک از کوهستانی سوئیس Karelian موسیقی از اوکراین و چند زبانه صدای از گروههای مستقل سراسر کشور است.

سه سالن — Ambrai Ghat در صبح فاتح ساغر Paal در بعد از ظهر و گاندی زمین در شب — اکو گسترده فرهنگ موسیقی در حالی که نمایش یک شهرستان است که نشسته است در آستانه قرون وسطی و مدرن است.

نقاشی دیواری از شیوا در Ambrai Ghat به نظر می رسد برای تماشای مخاطبان با نیمه چشمان بسته به آنها گوش دادن به Kendes خواندن کارنامه غرق در تصوف و عرفان است. نوار leheriya پانل ظهور و سقوط با نسیم گل های جعفری بوی هوا امواج دامان اطراف سنگ اسکله یکی از شهر های مورد علاقه پاتوق نقاط برای عکاسی از خود-علاقه مندان به Kendes می گذرد بیش از ایران نیاز به یک هویت و دولت برای مردم کردستان و به جای آواز می خواند از کشور خود به قلب زمین او هرگز نمی تواند سفر به, شهروند او هرگز نمی تواند ادعا می شود. و در عین حال خود را از موسیقی جهانی است در تم redolent از احساسات است که صحبت از وحدت در تنوع است.

در بعد از ظهر در Fateh ساغر Paal است که در قاب دریاچه ساخته شده توسط Maharana فاتح سینگ در 1680s — جزایر آن را یک پارک عمومی و رصدخانه — در اودیپور زندان دانشگاه گروه متشکل از زندانیان محکوم کمربند صوفی اعداد با شور و شوق. من Ankur Tewari و غلط خانواده آهنگ ‘Sabse Peeche همهمه Khade’ کاملا به معنای واقعی کلمه و راه رفتن به آخرین ردیف صندلی. آن است فلفلی با پرسنل پلیس زمزمه به همراه Tewari را سوت زدن به عنوان ها Aravalli زنگ دریاچه صورتی روشن و سپس یک نگهبان خاکستری. در مشبک بالکن که حلقه گل Fateh ساغر, ارتباط جنسی, آهسته رقص به عنوان مجموعه های خورشید.

گاندی زمین می بیند برخورد تمدن ها به عنوان بالیوود Nikhita گاندی ملاقات حبیب Koite را مالی موسیقی جاز فرانسه در دیدار Thaikkudam پل گلویی صدا و سرحال زمانی که چای ملاقات نان این است که در خدمت با Mame خان فراموش نشدنی Manganiyar آهنگ.

این ساعت اندکی از صبح به شام به پایان می رسد در غروب آفتاب تراس های نقاشی با آبرنگ روی گچ رستوران در کاخ شهر پیچیده است. کاخ سورئال در زیر نور مهتاب بسیار متفاوت از روز هنگامی که ابهت و عظمت از آن ساختار است که خانه های معروف نقره و کریستال گالری اعیان بیش از این منظره. پرتغالی fado خواننده سارا کرریا را افسرده صدای شناور بیش از آن باروها و حل و فصل در مذاب-silver Lake Pichola زیر Udaipur خود صدا-و-نشان می دهد نور برای جهان موسیقی است.

(نویسنده در اودیپور در دعوت از SeHer.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>