افزایش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد به عنوان کنگره مذاکره کنندگان در حال به بن بست رسیده بیش از یک coronavirus امداد معامله است.

اضافی 600 دلار در هفته در بیمه بیکاری که کنگره ارائه شده در اواخر ماه مارس خواهد غروب روز جمعه در نیمه شب, خرید و فروش قابل توجه مالی به میلیون ها نفر از بیکاری در میان آمریکایی ها تضعیف بازار کار است.

قانونگذاران امیدوار بود این مهلت که شناخته شده است برای ماه می در نتیجه این نوع از یازدهم-ساعت توافقنامه بود که یک بار عادی در واشنگتن است. اما در نشانه ای از چگونه دور از هم مذاکره کنندگان در حال سنا چپ شهر برای این هفته در روز پنج شنبه حصول اطمینان از کنگره خواهد careen بیش از بلندی بیکاری صخره.

تبلیغات

“من فکر می کنم این چیزی است که ما شاهد آخرین مهلت آیند و می دانستند که ما نیاز به اقدام است. ما شده اند قادر به رسیدن به اجماع و این مایه تاسف است, اما ما نیاز به پاسخ و مردم از ما انتظار” گفت: سناتور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiOvernight انرژی: رسمی می گوید معترضان پاک نیست از لافایت مربع برای مغلوب ساختن پیشی جستن | برگ برنده دولت در انفجار بانک امتناع از صندوق قطب شمال حفاری | 2019 تولید زغال سنگ ضربه پایین ترین سطح از سال 1978 غرق تهمت به دنبال اسکواش ایران مخالفت یک شبه دفاع: خانه عبور دفاع از لایحه که تهمت و تهدید به وتو | Esper صدای نگرانی در مورد افسران نظامی پوشیدن لباس بیشتر (R-آلاسکا).

عواقب ناشی از انفعال بالا: پس از روند نزولی از ماه مارس نرخ بیکاری افزایش یافت و برای دومین هفته متوالی با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده در پنج شنبه صبح. حدود 30 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان از همه گیری آغاز شد.

تأکید بر آسیب های اقتصادی تصویب شده توسط coronavirus ایالات متحده تولید ناخالص داخلی قرارداد با 32.9 درصد سالیانه در سه ماهۀ دوم سال جاری خبر که فرستاده بازار سهام غلت پنج شنبه. با کروناویروس موارد نوردی در سراسر کشور اقتصاددانان هشدار می دهند که ایالات متحده نیست از مالی خطر است.

سناتور. Ron Wydenرونالد (Ron) لی WydenNew York police تایید دستگیری معترض در بینام و ون از ما بیشتر است برای به دست آوردن از سازمان تجارت جهانی اصلاحات از مجازات چین دلاری بسته امداد بازدید دیوار در گفتگو با شومر پلوسی بیشتر (سنگ.), نماینده دموکرات در کمیته امور مالی اظهار تاسف کرد که “اقتصاددانان افرادی که نیست چهره های سیاسی گفت: ما این است که پنج زنگ خطر آتش است.”

به عنوان کنگره inched نزدیک به جمعه مهلت چند نوروزی شناور خود را بیکاری برنامه دارد. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGOP قانونگذاران مطابق با Pelosi ماسک دستور برای کف خانه Hillicon دره: مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش می دهد ایده به تأخیر انداختن انتخابات چهره swift دو حزبی پوش بک | Amazon, Apple, Facebook, گوگل, انتشار گزارش های درآمدی | سناتورها درخواست وزارت دادگستری به بررسی Infinite زوم تهمت آزمون GOP وفاداری با انتخابات جیر و محرک استراتژی بیشتر (R-Ky.) به نظر می رسد برای باز کردن درب به یک کوچکتر مقابله و رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش Nunes کاهش به پاسخ اگر او موفق به دریافت اطلاعات از اوکراین نماینده مجلس به معنای آسیب بایدن نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن بیشتر گفته وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinDemocrats رد کوتاه مدت مقابله جلوتر از بیکاری مهلت تهمت آزمون GOP وفاداری با انتخابات جیر و محرک استراتژی شاهین Chabot تماس برای عمل در دور جدید PPP وام بیشتر و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsDemocrats رد کوتاه مدت مقابله جلوتر از بیکاری مهلت تهمت آزمون GOP وفاداری با انتخابات جیر و محرک استراتژی روحانی: دوئل coronavirus صورتحساب به عنوان بیکاری صخره بافندگی بیشتر به تمرکز بر مزایای بیکاری در مذاکرات خود با بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats رد کوتاه اصطلاح معامله جلوتر از بیکاری مهلت مذاکرات قانونگذاران مطابق با Pelosi ماسک دستور برای کف خانه مغلوب ساختن پیشی جستن آزمون GOP وفاداری با انتخابات جیر و محرک استراتژی بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerLincoln پروژه اهداف رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در آلاسکا مین مونتانا با M آگهی خرید پلوسی شومر می گویند اوباما در سنا coronavirus لایحه ‘فروش کار خانواده’ تپه 12:30 – گزارش ارائه شده توسط Facebook – Barr مرحله نهایی مسابقات با آمریکا بیشتر (D-N. Y).

“من مشتاق به دیدن ما یک پل در بیمه بیکاری به طوری که افراد خود را از دست نمی تکمیلی بیمه بیکاری در حالی که ما در حال کار بر روی یک قطعه بزرگتر از قانون COVID تسکین قانون” گفت: سناتور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyTrump آزمون GOP وفاداری با انتخابات جیر و محرک استراتژی در پول: تولید ناخالص داخلی کاهش, رکورد مقدار در سه ماهه دوم در میان ویروس مستندات | مدعیان ظهور برای هفته دوم مستقیم | مک کانل كم تا مبارزه با بیکاری یک شبه دفاع: Pompeo فشرده در حرکت به جلو و نیروهای نظامی از آلمان | پنل ناگهان تکه تایید شنوایی | تهمت ملاقات با خانواده مقتول سرباز بیشتر (R-یوتا). “آیا که پیشنهاد من یا دیگران که در حال شناور در اطراف من فکر می کنم که ما نیاز به یک برنامه موقتی باشد که در محل قرار داده است بنابراین ما لازم نیست که یک شکاف است.”

تبلیغات

اما هر دو حزب مذاکره کنندگان باقی می ماند در مسکو: دموکرات ها می خواهند برای ادامه 600 $در هر هفته بیکاری به علاوه که اکثر جمهوری خواهان در مخالفت با. دولت می خواهد به تغییر به یک دستمزد مبتنی بر بازی چیزی دموکرات و حتی برخی از ایالت ها می گویند امکان پذیر نیست.

مراتع و Mnuchin ملاقات چهار بار در روز به عنوان بسیاری از با پلوسی و شومر اما آنها در خود کلمه “ابدا” یک معامله است. کاخ سفید ایده از انجام یک بسته کوچک که شامل یک فرمت فدرال بیمه بیکاری رد شده توسط دموکرات ها و جمهوری خواهان تصدیق وجود ندارد اجماع در جلسه در مورد چه خواهد بود حتی در slimmed پایین لایحه.

مراتع و Mnuchin می خواهید برای دریافت یک معامله با دموکرات ها در یک بسته است که شامل اخراج توقف و تمدید بیمه بیکاری.

اما شومر صحبت با خبرنگاران پس از چهارمین نشست پنج شنبه شب, سوال اگر دولت درک “جاذبه مشکل است.” Mnuchin گفت: دولت پیشنهاد کرده بود در کوتاه مدت معامله اما دموکرات ها تصریح کرد که آنها علاقه مند است.

“پیشنهاد ما ساخته نمی شد, دریافت گرمی,” مراتع اضافه شده است.

سرخوردگی بیش از این از دست رفته مهلت درخواست قانونگذاران به نقطه انگشتان دست در سراسر راهرو به سرزنش برای اقتصادی که درد را تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

جمهوری خواهان تلاش برای تصویب دو بیکاری صورتحساب. یکی از سنسور. ران جانسونرونالد (Ron) هارولد JohnsonDemocrats رد کوتاه مدت مقابله جلوتر از بیکاری مهلت پول: تولید ناخالص داخلی کاهش, رکورد مقدار در سه ماهه دوم در میان ویروس مستندات | مدعیان ظهور برای هفته دوم مستقیم | مک کانل كم تا مبارزه با بیکاری یک شبه مراقبت های بهداشتی: مسابقه برای واکسن چهره های دلهره آور توزیع چالش ها | نقاط سهولت اما مقامات می گویند عادی یک راه طولانی کردن | Birx توصیه سپر چهره با ماسک بیشتر (R-Wis.) و مایک براونمایکل BraunDemocrats رد کوتاه مدت مقابله جلوتر از بیکاری مهلت پول: تولید ناخالص داخلی کاهش, رکورد مقدار در سه ماهه دوم در میان ویروس مستندات | مدعیان ظهور برای هفته دوم مستقیم | مک کانل كم تا مبارزه با بیکاری یک شبه مراقبت های بهداشتی: مسابقه برای واکسن چهره های دلهره آور توزیع چالش ها | نقاط سهولت اما مقامات می گویند عادی یک راه طولانی کردن | Birx توصیه سپر چهره با ماسک بیشتر (R-Ind.) ارائه می هنگامی که در ترکیب با دولت بیکاری دو سوم مسابقه به یک فرد قبلی دستمزد با 500 دلار در هفته فدرال بهره مند شوند. اگر دولت نمی تواند پیاده سازی دستمزد بر اساس شکل آنها را به 200 دلار در هر هفته تخت فدرال بهره مند شوند.

سناتور. مارتا McSallyمارتا الیزابت McSallyMcConnell كم تا مرحله نهایی مسابقات در مزایای بیکاری مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است قدرت داشته باشد اما او هنوز هیچ برنامه ای برای مبارزه با این بیماری همه گیر 100 روز از احزاب ترس و هرج و مرج در انتخابات بیشتر (R-Ariz.) سعی کرد به اندازه گیری دوم: یک هفته تمدید 600 دلار سود که در یک شیفت مراتع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی می کند.

اما دموکرات ها مسدود شده و هر دو متهم خواهان انجام “مانع است.”

“حتی اگر ما به تصویب این اندازه تمام متحده — تقریبا هر دولت می گوید مردم نمی خواهد خود را بیکاری برای هفته ها و ماه. همه به دلیل تفرقه اختلال در عملکرد این جمهوری خواه حزبی و رهبر, ترس به مذاکره چون او نمی باید مردم خود را پشت سر او” شومر گفت.

اگر مراقبت در عمل از مارس تعیین تاریخ انقضا برای فدرال بهره مند شوند به عنوان جولای 31, مهلت موثر ضربه آخر هفته گذشته به دلیل چگونه چندین ایالت پرداخت مزایای بیکاری.

کنگره درام می آید پس از تقریبا دو هفته از هیچ قابل اندازه گیری پیشرفت به سمت یک توافق دو حزبی در آینده coronavirus امداد بسته است.

خواهان صرف هفته گذشته-هفته اول خود را از دو هفته جولای 4th, زنگ تفریح — haggling میان خود با کاخ سفید در مورد آنچه که ایران با پیشنهاد باید مانند نگاه. بسته آنها پرده برداری کرد روز دوشنبه موجب واکنش شدید از چند نوروزی.

مک کانل تأکید دشوار پویا رو جمهوری خواهان به عنوان آنها برای شکار اهرم هنگامی که او اذعان کرد که بخش قابل ملاحظه هر چند اکثریت خود را حزبی نمی خواهند به انجام یکی دیگر از لایحه.

“در حدود 20 از اعضای من فکر می کنم که ما در حال حاضر انجام می شود به اندازه کافی” او گفت: PBS’ “Newshour.”

شومر در مقایسه با تلاش برای مذاکره با دولت مانند “تلاش برای ناخن ژله به دیوار.”

“این سپیده بر روی آنها در حال حاضر — یک هفته پیش نه سه هفته پیش نه دو ماه پیش که ما رو به یک صخره در, بیکاری,” او گفت:.

با هیچ معامله در چشم مک کانل راه اندازی یک بحث برای هفته آینده در سنا طبقه بیش از مزایای بیکاری.

تبلیغات

ایران با رهبر نمی فاش کردن آنچه که پیشنهاد او شروع به بحث با اما چند سناتور دموکرات گفت: این تپه که آنها انتظار دارند آن را به جانسون-Braun قانون است که در حال حاضر مسدود شده یک بار توسط دموکرات ها خواهد شد و نیاز به 60 رای به پیشبرد.

وجود ندارد و دستیابی به موفقیت جمهوری خواهان می گویند که این رای را حداقل اجازه دهید آنها را دریافت دموکرات ها در ثبت روز پس از تماشای دو حزبی مذاکرات به هیچ جا و نصب سرخوردگی در کاپیتول هیل.

“ما بچه ها می خواهید به رای آنها می خواهند قادر به اثبات آنها در حال حرکت توپ به پایین میشه و دموکرات ها می خواهند برای حفظ مسدود کردن” سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneMcConnell كم تا مرحله نهایی مسابقات در مزایای بیکاری تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – Gohmert تست مثبت; ایمنی تشدید ترس در کاپیتول هیل GOP شکار برای طرح B ‘ به عنوان coronavirus مذاکرات ضربه دیوار بیشتر (R-S. D.) گفت: در مورد خواسته اوباما استراتژی است. “این در معرض آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر