مریلند-بر اساس تولید کننده پوشاک ورزشی Under Armour روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به تولید یک و نیم میلیون فولاد ماسک برای پرسنل پزشکی در دولت در برخورد با کروناویروس شیوع.

The Baltimore Sun گزارش داد که این شرکت در بیانیه ای گفت که آن را تولید حداقل 500 ، 000 ماسک صورت و تولید هزاران نفر از بیمارستان لباس و چهره سپر بحرانی قطعه از تجهیزات حفاظتی برای بیمارستان ها شده اند که در تامین کوتاه مدت. اهدا خواهد شد ساخته شده به دانشگاه پزشکی مریلند سیستم (UMMS).

“این را به UMMS خاص نادر توانایی برای قرار دادن ماسک بر هر کسی وارد بیمارستان خود سیستم احتمالا یکی از معدود سیستم های پزشکی در کشور است که باید این توانایی” یک سخنگوی شرکت گفت: خورشید است.

تبلیغات

جزئیات بیشتری در مورد اهدا خواهد شد بنا به گزارش ساخته شده در یک اعلام عمومی توسط این شرکت در روز سه شنبه.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) همراه با شهردار واشنگتن دی سی و فرماندار ویرجینیا در روز دوشنبه به کارگردانی ساکنان باقی می ماند در خانه با چند استثنا به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت تصویب 1,400, از جمله بیش از یک دوجین مرگ و میر.

هوگان به نظر می رسد در “فاکس نیوز یکشنبه” در این آخر هفته و رد این ایده است که دولت را بازگشایی برای کسب و کار عادی در یک ماده از هفته پیش بینی است که دولت را به زودی به صورت یک موج در موارد.

“با وجود این واقعیت است که ما گرفته ایم برخی از تهاجمی ترین مراحل در کشور در اجتماعی فاصله و ما را در مقابل تقریبا هر دولت در برخی از این چیزهایی که ما شده ایم بی سابقه اقدامات هر روز برای سه هفته گذشته آن را در ادامه به رشد می کنند در واقع یه جورایی ترسناک قدم,” هوگان گفت. “ما فکر می کنیم آن را به بدتر در دو هفته, نه بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de