Under Armour گزارش با عجله به نجات ‘زمان’ ارتباط با Steph کاری

داستان نیویورک تایمز ادعا می کند تمام نشده بود و با رزمندگان ستاره Stephen Curry و بزرگترین شرکت حامی سایش ورزشی با نام تجاری Under Armour.

این شرکت که باعث می شود کاری کفش و دیگر مارک دنده های ورزشی, بنا به گزارش ها تا به حال یک سری از fallings کردن با او را در سال 2018 است که منجر به عجله به نجات مشارکت کسب و کار. با توجه به بار و تنش بوجود آمده بود به صورت حرفه ای و دلایل شخصی. Under Armour, موسس, Kevin تخته شد بنا به گزارش ناراضی که کاری “به ندرت” عینک Under Armour دنده به بازی در حالی که بدون زرق و برق فروش کاری امضا کفش نا امید کاری.

در هر بار:

دو طرف در حال رشد به طور فزاینده ای نا امید با رابطه گفت: دو سابق Under Armour مدیران آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث قبلا نامعلومی نشست. در سال 2017, کاری, گرفت, عمومی استثنا به نظر توسط تخته تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک دارایی واقعی’ به این کشور باعث اجرایی را از یک صفحه کامل آگهی روزنامه به توضیح آنچه که او گفت: در مورد تهمت ‘را به دقت منعکس کننده قصد من.’ اما رابطه بین این دو زمان باقی مانده.”

این قطعنامه تنها پس از یک سال 2018 اجلاس در سواحل غرب که در طی آن تخته و افسر ارشد عامل پاتریک Frisk توافق به اسپین آف یک کسب و کار جداگانه صرفا برای کاری تجاری تایمز گزارش داد.

همچنین: Draymond فکر می کند او می داند که چرا, NBA, رتبه های تلویزیون ‘خورد’

داستان در تقابل کامل با راه Under Armour استخدام کاری. در سال 2016 ESPN اتان شروود استراوس نوشت: یک ویژگی در معاشقه فرایند برجسته Under Armour مراقبت و نایک را آشکار sloppiness. با توجه به داستان یک نایک رسمی mispronounced کاری نام در طول سال 2013 نشست و در بعدی پاورپوینت, ارائه, Kevin Durant نام باقی مانده بود در یک اسلاید از قبل بشه.

در مقابل, Under Armour, بالا و وارد در صحنه صحبت در مورد ایجاد نام تجاری خود را در اطراف کاری. در آن زمان از این مقاله و انتشار آن برآورد شد کاری با ارزش برای این شرکت در بیش از 14 میلیارد دلار.

کاری را عامل کاهش یافته برای بار حرکت شبیه چمچه زنی.

Katie Boland است SFGATE ارشد دیجیتال ویرایشگر. تماس با ما: katie.dowd@sfgate.com | توییتر: @katiedowd

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>