شورای امنیت سازمان ملل می گوید: “زنان نابرابری باید شرم همه ما

سازمان ملل متحد (U. N.) دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ استدلال عاشقانه برای زنان حقوق مساوی در سراسر جهان در یک سخنرانی به مدرسه جدید در نیویورک این هفته خواستار پایان “به طور پیش فرض نر تفکر است.”

“این تبعیض به ضرر همه ما است.” “فقط به عنوان برده داری و استعمار بودند یک لکه در قرن گذشته زنان نابرابری باید شرم همه ما در 21. به دلیل آن است که نه تنها غیر قابل قبول است; آن احمقانه است.

“تنها از طریق مشارکت برابر زنان می تواند ما را در بهره مندی از هوش و تجربه و بینش تمام بشریت” او ادامه داد. “زنان برابر مشارکت حیاتی برای ثبات کمک می کند تا جلوگیری از جنگ و ترویج پایدار و فراگیر توسعه است.”

تبلیغات

اشاره به این حادثه تلخ اشاره نمی کند رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی در کنگره چشم ها میلیارد دلار به, میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر با نام او در سخنرانی خود, اما هشدار داد و از کشورهای عقب برای حقوق زنان و عدم ساخت ضریح آنها در قانون است. از آن به عنوان برگ برنده دولت برخورد با سازمان ملل متحد, درخواست سال گذشته که اشاره به بهداشت باروری بود از سمت چپ رسمی U. N. اسناد

“ما نمی پشتیبانی مراجع به مبهم اصطلاحات و عبارات مانند بهداشت جنسی و باروری و حقوق در U. N. اسناد زیرا آنها می توانند تضعیف نقش حیاتی خانواده و ترویج شیوه های مانند سقط جنین در شرایطی که لذت نمی اجماع بین المللی و است که می تواند اشتباه توسط U. N. سازمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در آن زمان است.

در سخنرانی خود در روز پنج شنبه اشاره به این حادثه تلخ نیز راننده سرشونو تکون دادن به زنان در هالیوود که به جلو آمده به عنوان بخشی از #MeToo جنبش ستایش “کسانی که با شجاعت صحبت کردن و مبارزه بازگشت” به رغم هالیوود “مردانی که خوب بکار بردن عاطفی و حرفه ای با قدرت بیش از آنها را.”

Harvey Weinstein — هنگامی که یکی از قدرتمند ترین کشور های هالیوود تولید شد و مجرم در دو تا از پنج فقره در نیویورک تجاوز جنسی محاکمه در اوایل این هفته بود اما تبرئه شد در جدی ترین اتهامات علیه او.

“از شمار زنان به عنوان هیستریک یا هورمونی به روال قضاوت زنان بر اساس خود را به نظر می رسد; از اسطوره ها و تابوها را احاطه کرده است که زنان طبیعی عملکرد بدن به mansplaining و قربانی-سرزنش – زن ستیزی بوده است و در همه جا” او رفت.

“ما باید فورا تبدیل و توزیع مجدد قدرت اگر ما برای حفاظت از آینده ما و سیاره ما است. همین دلیل است که همه مردان باید در حمایت از حقوق زنان و برابری جنسیتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>