شورای امنیت سازمان ملل اشاره به این حادثه تلخ به مختصری از شورای امنیت به عنوان سرایت گسترش

دهلی نو:
دبیرکل سازمان ملل متحده آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را کوتاه خواهد کرد شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) این هفته در covid-19 همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان و ادعا کرد تقریبا 70,000 زندگی علاوه بر مصرف عمده تلفات در اقتصاد جهانی است.

کمتر خاص, اما, امکان یک جلسه شورای امنیت سازمان ملل به دنبال نه از 10 انتخاب غیر عضو دائم جهانی بالا جدول به بحث در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در صلح و امنیت دو نفر آشنا با این موضوع گفت.

تحولات پس از سازمان ملل متحد به شدت انتقاد خود را برای عدم رهبری در مورد مسائل مربوط به این بیماری همه گیر در درجه اول با توجه به تیراندازی بین ایالات متحده و چین است. در واقع شورای امنیت سازمان ملل است هنوز بحث در مورد بحران.

وقتی پرسید که توسط خبرنگاران هفته گذشته زمانی که او خواهد بود جلسه شورای امنیت سازمان ملل در گیر اشاره به این حادثه تلخ گفت: “من فقط دریافت دعوت نامه از ریاست شورای امنیت به درخواست تعدادی از کشورهای عضو به مختصر شورا که من انجام خواهد داد به اعتقاد من در هفته آینده.”

یک UNSC اطلاع رسانی برای هفته آینده گفت: “در جلسه این هفته در مورد این موضوع (covid-19) امکان پذیر است. پیش نویس دو قطعنامه در covid-19 تحت بحث و گفتگو میان گروه های مختلف از اعضای شورای یکی در میان اعضای دائم و دیگری در میان اعضای منتخب.”

یکی از افراد ذکر شده در بالا گفت: شورای امنیت سازمان ملل ممکن است تا پایان بحث در مورد این موضوع در تمام با توجه به تنش ها بین آمریکا و چین بیش از ریشه های این بیماری همه گیر. چین را متهم کرده بود که ارتش ایالات متحده از داشتن آورده coronavirus به ووهان مرکز از وقوع.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo را با اشاره به رمان coronavirus به عنوان “چینی ویروس” و “ووهان ویروس” angering پکن.

چین نیز حساس به هر گونه تماس برای “شفافیت” و یا هر مرجع به “شفافیت” در پیشنهادات مطرح برای بحث در شورای امنیت سازمان ملل.

این می آید در پشت اوج حساسیت بیش از این انتقاد که چین را به طور کامل نشان می دهد میزان عفونت در کشور است. انگشتان دست نیز اشاره کرد و در چین به اتهام استفاده از آن نفوذ به سازمان بهداشت جهانی برای به تاخیر انداختن اعلام covid-19 یک بیماری همه گیر و صدور مشاوره های مسافرتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>