سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ اظهارات در پاکستان: هند می گوید: J&K خود را بخشی جدایی ناپذیر

دهلی نو:
در واکنش به دستگیری آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نظرات در جامو و کشمیر هند روز یکشنبه گفت: این منطقه است و ادامه خواهد داد به بخشی جدایی ناپذیر از این کشور است و این موضوع نیاز به خطاب است از تعطیلات از سرزمین “به طور غیر قانونی و به زور” اشغال شده توسط پاکستان است.

امور خارجی سخنگوی وزارت Raveesh کومار گفت: هیچ نقش و یا دامنه برای هر شخص ثالث میانجیگری در مسئله کشمیر.

پاسخ او آمد و پس از دبیرکل سازمان ملل متحد اشاره به این حادثه تلخ را نظر با ابراز نگرانی از این وضعیت در جامو و کشمیر.

اشاره به این حادثه تلخ که در سفر به پاکستان گفت که او آماده بود برای کمک به اگر هر دو کشور توافق کردند برای میانجیگری.

“هند موضع تغییر نکرده است. جامو و کشمیر بوده است و ادامه خواهد داد به بخشی جدایی ناپذیر از هند است. این مسئله ای است که نیاز به خطاب است که از تعطیلات سرزمین به طور غیر قانونی و به زور اشغال شده توسط پاکستان” در امور خارجی سخنگوی وزارت گفت.

“مسائل بیشتر اگر هر گونه خواهد بود مورد بحث دو طرفه. هیچ نقش و یا دامنه را برای شخص ثالث وساطت” کومار گفت.

او گفت: هند امیدوار است که دبیر کل سازمان ملل متحد خواهد استرس ضروری برای پاکستان را معتبر پایدار و برگشت ناپذیر اقدام به پایان دادن به تروریسم مرزی در برابر هند که تهدید اساسی ترین حق انسانی– حق زندگی از مردم هند از جمله در ج&K.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این مهم برای هند و پاکستان به د-تشدید “نظامی و شفاهی” و ورزش “حداکثر خویشتنداری” را به عنوان او خود را آغاز کرد و چهار روز سفر به این کشور در روز یکشنبه میان تنش بين دو هسته ای همسایه است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت که او “عمیقا نگران” این وضعیت در جامو و کشمیر و تنش در امتداد خط کنترل.

سازمان ملل متحد و رئیس در طول سفر خود به پاکستان را برای شرکت در یک کنفرانس بین المللی مهاجرین افغان و بازدید Gurdwara Kartarpur صاحب است.

“دیپلماسی و گفت و گو باقی می ماند تنها ابزار است که تضمین صلح و ثبات با راه حل های مطابق با منشور ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت” اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت:.

او تأکید اهمیت برای “de-تشدید هم از نظر نظامی و شفاهی” در حالی که صحبت کردن در مورد روابط بین پاکستان و هند است.

اشاره به این حادثه تلخ کرد و گفت: “بارها و بارها تاکید بر اهمیت ورزش حداکثر خویشتن داری”.

“من پیشنهاد من خوب دفاتر از ابتدا. من آماده هستم برای کمک به اگر هر دو کشور موافقت خود را برای میانجیگری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma