انگلستان را بررسی 2 متر فاصله حکومت فوری

دولت بریتانیا را بررسی دو متری اجتماعی فاصله حکومت به عنوان یک ماده فوریت آن را به عنوان تلاش برای کمک به اقتصاد کشور بهبود می یابند از 25% سقوط پس از شروع coronavirus بحران مالی وزیر Rishi Sunak گفت.

Sunak گفت: پیشرفت در مقابله با گسترش COVID-19 به معنای این کشور بود قادر به گرفتن یک “نگاه تازه” در دو متر از حکومت است که بسیاری از کارفرمایان باید گفت: آن را سخت تر برای آنها را به عقب بر گردیم به سرعت پس از coronavirus مستند.

بریتانیا این کشور با اروپا بالاترین مرگ و میر اجازه خواهد داد که اکثر فروشگاه ها به بازگشایی در روز دوشنبه آن را به عنوان تلاش می کند به تنفس زندگی را به یک اقتصاد است که کاهش بیش از 20% در ماه آوریل است. در همین حال بانک مرکزی انگلیس مقامات ممکن است انجام بخشی خود را برای کمک به بازیابی و تحلیل گران پیش بینی افزایش بیشتر در خرید اوراق قرضۀ طرح در روز پنج شنبه.

تازه از یک گزارش نشان میدهد که اقتصاد به طور موثر از دست داد 18 سال ارزش رشد در دو ماه ملت نیز در این هفته دیدن گزارش های بیکاری, تورم, خرده فروشی, فروش و قیمت خانه.

نخست وزیر بوریس جانسون در حال همکاری با وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون به اطمینان حاصل شود تمام مدارس می تواند باز در ماه سپتامبر و به ارائه بسته های حمایتی برای کمک به کودکان گرفتن از دست, یادگیری, خود را روز شنبه گفت.

جزئیات کار در جریان است با مدارس شوراها و اتحادیه های کارگری را به مطمئن شوید که تمام کودکان قادر به بازگشت در سپتامبر اگر آن را امن برای انجام این کار یک خیابان داونینگ منبع گفت.

مدارس بسته به اکثر دانش آموزان در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اما انتخاب گروه های سنی شده اند قادر به بازگشت پس از آغاز ماه ژوئن اگر چه برخی از مربیان تصمیم به دوباره باز چون آنها گفت: آن را امن نیست.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>