بریتانیا حملات پیمان برای 60 میلیون دوز از COVID-19 واکسن آزمایشی

لندن:
دولت بریتانیا روز چهارشنبه اعلام کرد در اوایل دسترسی به توافق با گلاکسو (GSK) و شرکت سانوفی پاستور برای حدود 60 میلیون دوز تجربی واکسن جدید در حال آزمایش برای مبارزه با COVID-19.

توافق با بریتانیا GSK و فرانسه شرکت سانوفی که ترکیب را در میان بزرگترین واکسن توانایی تولید در جهان عرضه خواهد شد انگلستان با 60 میلیون دوز از واکسن موجود بر اساس DNA مبتنی بر تکنولوژی مورد استفاده برای تولید سانوفی را واکسن آنفولانزا.

در حالی که آن نامشخص باقی مانده است که اگر هر کدام از ضد coronavirus واکسن تحت مراحل مختلف توسعه در سراسر جهان در نهایت کار دولت بریتانیا گفت که آخرین معامله کمک می کند تا رشد این کشور مجموعه ای از واکسن نامزدها و می افزاید: به موافقت نامه های قبلی.

“ما دانشمندان و محققان در حال مسابقه برای پیدا کردن یک محیط امن و واکسن موثر در سرعت و مقیاس هرگز قبل از دیده می شود. در حالی که این پیشرفت واقعا قابل توجه این واقعیت باقی می ماند که هیچ تضمینی وجود ندارد” گفت: بریتانیا, کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

“در ضمن این مهم است که ما امن دسترسی سریع به طیف متنوعی از امیدوار کننده واکسن نامزدها مانند GSK و شرکت سانوفی برای افزایش شانس ما برای پیدا کردن یکی که کار می کند بنابراین ما می تواند محافظت و صرفه جویی در زندگی,” او گفت:.

اگر GSK و سانوفی کانديد واکسن ثابت شده است موثر در مطالعات انسانی می تواند قادر به واکسیناسیون اولویت گروه های چنین به عنوان خط مقدم مراقبت بهداشتی و اجتماعی کارگران و کسانی که در معرض خطر سلامت به عنوان به زودی به عنوان تابستان 2021. انسانی و مطالعات بالینی این واکسن آغاز خواهد شد در ماه سپتامبر و به دنبال آن فاز 3 مطالعه در دسامبر سال 2020 است.

با آخرین اطلاعیه دولت گفت: در حال حاضر امن دسترسی سریع به چهار نوع مختلف از واکسیناسیون فرزندتان و در مجموع 250 میلیون دوز به بریتانیا “به احتمال زیاد شانس پیدا کردن امن و موثر واکسن در سریعترین سرعت”.

کیت بینگهام صندلی از دولت واکسن گروه ضربت گفت: “این تنوع واکسن انواع مهم است زیرا ما هنوز نمی دانیم که اگر هر کدام از انواع مختلف واکسن ثابت خواهد کرد که به ایجاد یک محیط امن و محافظ پاسخ به COVID-19. در حالی که این توافق بسیار خبر خوب ما نباید از خود راضی و یا بیش از حد خوش بینانه است.

“این واقعیت باقی می ماند ممکن است ما هرگز واکسن و اگر ما یکی از ما باید آماده است که آن را ممکن است یک واکسن که مانع از گرفتن این ویروس نیست بلکه یک است که باعث کاهش علائم است.”

توماس Triomphe, معاون اجرایی رئیس جمهور و جهانی سر از شرکت سانوفی پاستور گفت: این شرکت در حال همکاری با چند کشور و سازمان جهانی به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای اطمینان از “امن و موثر واکسن” برای همه در دسترس است به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ما باور داریم که این adjuvanted واکسن نامزد پتانسیل را دارد که نقش مهمی در غلبه بر COVID-19 گیر هر دو در انگلستان و در سراسر جهان است. ما از دولت بریتانیا برای تایید خرید, قصد, است که پشتیبانی از سرمایه گذاری قابل توجه ما در حال حاضر به عنوان یک شرکت به مقیاس توسعه و تولید این واکسن” اضافه شده راجر کانر رئیس جمهور از GSK واکسن.

اوایل این ماه دولت بریتانیا اعلام کرد که تا به حال امن 90 میلیون COVID-19 واکسن دوز با تشکر از همکاری با این BioNTech / فایزر داد و Valneva.

یک معامله نیز توافق برای تضمین دسترسی به درمان های حاوی COVID-19 خنثی سازی آنتی بادی از AstraZeneca برای محافظت از کسانی که نمی توانند دریافت واکسن مانند سرطان و بیماران دچار نقص ایمنی.

این است که در علاوه بر این به یک موجود جهانی صدور مجوز توافقنامه امضا شده با AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد به تحقیق و توسعه و تولید یک COVID-19 واکسن برای انگلستان ، AstraZeneca کار خواهد کرد به تولید 100 میلیون دوز برای انگلستان در مجموع.

آخرین توافق می آید به عنوان دولت تایید کرد که تقریبا 72,000 مردم داوطلب برای دریافت اطلاعات در مورد شرکت در آینده واکسن مطالعات پس از راه اندازی بیمه خدمات درمانی COVID-19 واکسن تحقیقات رجیستری هفته گذشته است. هدف این است که به 500000 نفر امضا اکتبر برای فعال کردن مقیاس مطالعات بالینی.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de