بریتانیا دچار مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا اما یک مطالعه جدید نشان می دهد که مقامات بهداشتی در حال غلو کردن تلفات از جمله افرادی که مدت ها پس از درگذشت آنها بهبود یافتند.

بیش از 45 ، 000 مرگ و میر ثبت شده در بیمارانی که آزمایش مثبت برای coronavirus تیره و تار شکل است که موجب اتهام است که نخست وزیر بوریس جانسون دولت bungled پاسخ آن.

اما یک مقاله برای مرکز پزشکی مبتنی بر شواهد پنج شنبه منتشر شده نشان می دهد آنومالی آماری در این راه داده های جمع آوری شده توسط آژانس بهداشت عمومی در انگلستان است.

هر بار که یک بیمار می میرد مرکزی ثبت نام امور خارجه-اجرای خدمات بهداشت ملی (NHS) است به اطلاع نویسندگان یون K Loke و کارل Heneghan توجه داشته باشید.

آنها می گویند که در تدوین آن روزانه coronavirus تلفات بهداشت عمومی انگلستان (PHE) به سادگی چک لیست خود را از آزمایشگاه تایید موارد به ببینید که آیا آنها هنوز زنده هستند.

“یک بیمار که دارای آزمایش مثبت اما با موفقیت درمان شده و از بیمارستان مرخص خواهد شد هنوز هم محسوب می شود به عنوان یک COVID مرگ, حتی اگر آنها به حال یک حمله قلبی و یا اجرا شد توسط یک اتوبوس سه ماه بعد” آنها را بنویسید.

آنها نشان می دهد این می تواند توضیح دهد که تغییرات در انگلیسی روزانه تلفات و به همین دلیل مرگ و میر وجود دارد کاهش یافته و در همان راه آنها را در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که جمع آوری داده های خود را.

تحت این رویکرد “هیچ کس با COVID در انگلستان مجاز است که تا به حال بهبود یافتن از بیماری خود” مقاله می گوید – و در نهایت مرگ و میر را شامل می شود هر یک از 292,000 افرادی که تا به حال ویروس.

“آن زمان برای رفع این آماری نقص است که منجر به بیش از حد اغراق COVID مرگ و میر مربوط به” آن را می گوید.

“یک روش معقول و منطقی خواهد بود برای تعریف جامعه COVID و میر مربوط به کسانی است که رخ داده است در عرض 21 روز یک COVID نتیجه تست مثبت.”

اما روزانه به روز شده coronavirus تلفات است تنها یکی از راه های اندازه گیری مرگ و میر و در حال حاضر شناخته شده اند که محدودیت ها به دلیل آن را شامل نمی شود افرادی که دسترسی به یک ویروس تست.

برخی از تحلیلگران نشان می دهد این اصطلاح بیش از حد “مرگ” کشف بهترین راه برای ارزیابی درست ،

دفتر آمار ملی انگلیس می گوید: 54,000 بیشتر افراد فوت در سال به جولای 3 در انگلستان و ولز از میانگین پنج ساله برای آن دوره است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im