در زمان هایی از این جشنواره را تشویق ما تا جشن در خانواده اشاره شده است ، Ugadi جشن در سراسر جوامع مختلف به مناسبت سال جدید به ارمغان می آورد و اعضای خانواده با هم بیش از یک وعده غذایی سنتی. داشتن سنتی Ugadi Pachchadi اولین چیزی که در صبح و گوش دادن به Panchanga Sravanam است مرسوم بخشی از جشن برای Telugus و Kannadigas. با اکثر شهرهای تحت مستند با توجه به COVID-19 جشن در این سال خواهد بود هر چند.

Neem flower, the important ingredient of Ugadi

نیم گل عنصر مهم از Ugadi | عکس های اعتباری: A_Muralitharan

Jhillam Chattaraj به نظر می رسد به جلو به Ugadi به دو دلیل. یک بنگالی و ازدواج K Uttam یک تلوگو Ugadi نوید جشن با بنگالی سال جدید را جشن گرفت در ماه آینده. این جشنواره دارای اهمیت فرهنگی و فضای صمیمیت به آنها زندگی و کار در دو شهر مختلف. در Ugadi اواز یا موسیقی دو نفری نیز بازدید Uttam جد در CR بنیاد خانه های سالمندان در Kondapur. بیش از یک وعده غذایی سنتی زن و شوهر صرف روز چت های و recollecting خاطرات. اما در این سال Jhillam یک شاعر و استاديار زبان انگلیسی در RBVRR کالج زنان را در روز صرف به تنهایی در خانه خواندن شعر. “با توجه به مستند من شوهر نمی تواند از سنگرددی; من را بخوانید و ها اشعار من در Instagram,” او می گوید: اضافه کردن فن آوری رهایی بخش است در این زمان.

“بدون تکنولوژی ما شده اند به طوری جدا شده است. دوستان و دانش آموزان به اشتراک گذاری تصاویر از جشن. ارتباطی است; حتی اگر از لحاظ جسمی ما دور احساسی ما متصل می شوند. در واقع, آن را در حال حاضر مردم به ارمغان آورد عاطفی نزدیک تر است.” او خواستار جشنواره یادآور امید و چیزی برای نگاه به جلو به. “در زمان هایی از این زمانی که جهان در بحران است, جشنواره تشویق ما است. ما احساسی افراد نیازمند و جشنواره ببخشید ما. آداب و رسوم ما را فراموش نکنید mundanity از زندگی است. این بار همه ما دعا برای همه, ایمنی”

در سراسر اقیانوس ها

برای Pavan Kumar و همسرش Ashwani زندگی در سنگاپور Ugadi به ارمغان می آورد خاطرات ویژه. زن و شوهر جشن اولین سالگرد خود را در آستانه Ugadi تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده برای رسیدن به پدر و مادر خود را’ خانه در حیدرآباد. “گروه تماس های ویدئویی با خانواده و دوستان زندگی در حیدرآباد بهترین چیزی که اتفاق می افتد در حال حاضر. ما بیشتر از هر زمان متصل می گوید:” Pavan.

آن شده است یک مراسم و استاد Sagi Kamalakar سرما شده است به شرح زیر برای 10 سال در حال حاضر. هر Ugadi او در در Shilparamam خواندن Panchanga Sravanam و تفسیر سالنامه خوانش به مخاطبان. “Panchanga Sravanam است بخشی ذاتی از Ugadi جشن اما در این سال من نمی گرفتن هر گونه خطر و رفتن در هر نقطه. من به یک pooja در خانه” او می افزاید.

با تمام شاخه های لغو ستاره تلویزیونی Suma در خانه است. “ما نمی خواهد جشن Ugadi در این سال به خاطر ما از دست پدر من در قانون Devadas Kanakala. همچنین به دلیل شرایط حاکم در جهان ما نیاز به ذهنی قوی و امیدوارم و دعا می کنم که ما آمده ایم از Coronavirus مستند و همه مسئول است و باقی می ماند در خانه امن و سالم است. اجازه دهید ما امیدواریم که ما موفق به شکستن تاج زنجیره ای هستند و قادر محافظت از ما و خانواده های ما.”

بر روی صفحه نمایش کوچک او به ارمغان می آورد ویژه Ugadi قسمت جدید خود را نشان می دهد خانه Hungama (چهارشنبه; 9.30 pm), ستاره Maa است و همچنین شرکت ویژه Ugadi رویداد برای کانال. “خدا را شکر که این نشان می دهد که به ضرب گلوله کشته شدند زودتر و ما banked تعداد کمی از آنها. با تمام وقت آزاد من قصد دارم به فیلم برای کانال یوتیوب من Sumakka خود من بدون در نظر گرفتن کمک.”

اجازه ماندن در خانه و جشن روپیه Sarvari Nama Samvatsaram!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im