بارگذاری راه اندازی داخل شهر اجاره خدمات با چند توقف سواری شروع Rs189/ساعت

بنگلور: سوار-نقطه شرکت Uber راه اندازی کرده است یک سرویس برای چند ساعت و چند توقف در 17 شهرستانها در سراسر کشور. این ‘ساعتی اجاره خدمات دارای شروع قیمت از Rs189 برای یک ساعت/10-متر بسته و سواران باید این گزینه را انتخاب کنید از چند ساعتی بسته تا حداکثر 12 ساعت.

دیگر از هندوستان, Uber نیز راه اندازی شد این سرویس در هفته های اخیر در آمریکا و استرالیا. در هند آن را به حال سرنشین این داخل شهر اجاره خدمات در Chandigarh و سپس آزمایش نسخه های مختلف در دهلی نو-National Capital Region (NCR).

Uber رقیب Ola تا به حال به طور رسمی راه اندازی یک self-drive خدمات اجاره ماشین ‘Ola درایو’ بر روی پلت فرم آن در اکتبر سال گذشته است.

سان فرانسیسکو-دفتر مرکزی جدید شرکت بر روی تقاضا خدمات اجازه می دهد تا سواران برای حفظ یک ماشین با راننده آن برای چند ساعت و چند توقف در سفر خود به ارائه انعطاف پذیری.

Prabhjeet سینگ رئیس شهرستانها هند و جنوب آسیا گفت: در حالی که راه اندازی خدمات اجاره برنامه ریزی شده بود برای این سال covid-19 بحران شتاب روند.

“به عنوان شهرهای ما شروع به حرکت دوباره بسیاری از ما سواران جدید را داشته باشد موارد استفاده و نیازهای مختلف از Uber که یکی از آنها این است که نگه داشتن خود را بارگذاری با آنها را برای مدت زمان طولانی به عنوان آنها را از طریق روز خود را. ساعتی اجاره است که ما راه حل برای آن – آن را اجازه می دهد تا کاربران به کتاب خود را بارگذاری برای چند ساعت با انعطاف پذیر و مقرون به صرفه بسته های متعدد متوقف می شود در سفر خود و البته این سواری را ارائه می کنند ممکن است بالاترین استانداردهای ایمنی” سینگ گفت.

این سرویس در دسترس است در 17 شهر در سراسر کشور, یعنی دهلی شورای ملی مقاومت بنگلور و حیدرآباد کلکته چنای جیپور پونا احمدآباد Bhubaneswar Coimbatore Ludhiana, Chandigarh کوچی لکنو, گواتی, Kanpur و بوپال.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>