ایالات متحده زنان ضرب و شتم مکزیک در فوتبال واجد شرایط برای بازی های المپیک توکیو

سامانتا Mewis به ثمر رساند و دو بار ملی ایالات متحده آمریکا تیم فوتبال امن یک نقطه در بازی های المپیک توکیو با یک 4-0 نیمه نهایی پیروزی جمعه شب بیش از مکزیک در کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات در کرسن سیتی (لس آنجلس).

رز Lavelle و تعمید را نیز به ثمر رساند برای ایالات متحده که تمدید آن شکست نخورده خط به 27 بازی.

برتر تیم ایالات متحده در حال آمدن است یک پیروزی در جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه. این تیم عنوان چهارم در فوتبال برتر مسابقات است.

ایالات متحده و کانادا در عنوان بازی یکشنبه است.

• در نیمه نهایی دیگر در کارسون, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn Huitema به ثمر رساند در دقیقه 72 و کانادا واجد شرایط برای بازی های المپیک با یک 1-0 پیروزی بر کاستاریکا است.

کانادا به پایان رسید به عنوان نفر دوم به ایالات متحده در گذشته سه کونکاکاف المپیک مقدماتی و موفق به کسب مدال برنز در گذشته دو بازی های المپیک است.

در جای دیگر

کال فلوریدا به بازی دو بار در فوتبال

کال و فلوریدا را بازی خانه-و-خانه فوتبال سری در 2026 و 2027 خواهد بود که اولین بار این تیم را در بازی بیش از 45 سال به مدارس اعلام کرد.

کال سفر به گینسویل, فلوریدا., در سپتامبر. 19, 2026 قبل از فلوریدا باعث می شود آن اولین دیدار به برکلی در سپتامبر. 4, 2027.

هر دو جلسات قبلی بین دو تیم صورت گرفت در فلوریدا با Gators برنده 21-17 در سپتامبر. 14, 1974 در گینسویل و 41-13 در سپتامبر. 13, 1980, در تمپا.

بیس بال: این holdup در تجارت که ارسال خواهد 2018 AL MVP Mookie بتی به لس آنجلس داجرز ناعادلانه است به بازیکنان درگیر رئیس اتحادیه خود را گفت.

Boston Red Sox تا به حال در انتظار تجارت که ارسال خواهد بتی و lefty دیوید قیمت به داجرز برای outfielder الکس Verdugo و دوقلوها چشم انداز Brusdar Graterol. معامله بنا به توافق در روز سه شنبه در انتظار تبادل اطلاعات پزشکی است.

اما بوستون است و باید از آن خودداری کردند وقتی آن را دیدم Graterol سوابق پزشکی و معامله هنوز تکمیل شده است. است که برگزاری یک طرف معامله است که ارسال خواهد outfielder Joc Pederson از داجرز به فرشتگان.

به طور جداگانه Pederson خود را از دست داده حقوق و دستمزد مورد داوری برابر داجرز. او پرداخت خواهد شد $7.75 میلیون به جای درخواست خود را برای $9.5 میلیون.

داجرز همچنین توافق کردند به یک دلار 13.4 میلیون دلار و دو سال قرارداد با utilityman کریس تیلور.

گلف: در Barwon سر و استرالیا در دور اول رهبر Madelene Sagstrom برگزار شد یک سکته مغزی منجر شود بیش از متحد مک دونالد پس از دو دوره از تور LPGA است ویک باز است. مسابقات, ویژگی های مرد و زن حرفه ای بازی در جایگزین گروه بیش از دو دوره در 13th ساحل گلف لینک کلیک کنید.

Sagstrom شات 5-تحت-par 67 در نهر البته برای دو دور و در مجموع 13-تحت 132. مک دونالد شات 8-تحت 65 در ساحل ،

تنیس: راجر فدرر ضرب و شتم رافائل نادال 6-4, 3-6, 6-3 در سه مجموعه نمایشگاه خیریه مطابقت قبل از 51,954 در یک ورزشگاه فوتبال در شهر کیپ تاون, آفریقای جنوبی. آن بود فدرر اولین مسابقه در مادر خود را در کشور محل تولد و کشور فدرر نرخ خود را به عنوان خانه دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>