ده ها هزار نفر از پزشکان و دانشگاهیان و پرستاران برنامه ریزی شده بود به فرود دوشنبه در McCormick Place, شیکاگو, تالار گفتگوی جوانان ایرانی, مرکز همایش که قرار بود به میزبانی کالج آمریکایی قلب و عروق سالانه جلسات علمی.

به جای مک کورمیک محل باز خواهد شد در این هفته به عنوان یک بیمارستان صحرایی در نهایت گسترش به جای به عنوان بسیاری از 3000 نفر نیاز به مراقبت از کشنده coronavirus انفجار در داخل ایالات متحده است.

مقامات در سراسر کشور در حال نیروبخش برای بدترین بحران بهداشت عمومی در یک قرن یک بحران تبدیل خواهد شد که کاملا شدید این هفته است.

تبلیغات

آغاز این هفته برخی از بیمارستان ها در حال انتظار برای رسیدن به حداکثر ظرفیت خود را مورد شمارش صورت تصاعدی افزایش می یابد و تعداد موجود هواکش و تخت در Icu خواهد افت. مدل ها و پیش بینی ها نشان می دهد در ماه مارس خواهد بود بهداشت عمومی فاجعه بر خلاف هر چیزی که در حافظه های مدرن.

ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در حال احتمال دارد به مرگ از coronavirus در هفته های آینده یک نتیجه از رهبران آمریکایی عدم توجه به درس های آموخته شده در کشورهای دیگر در مورد ارزش و موفقیت در نظر گرفتن مراحل شدید.

نیویورک در حال حاضر دارای بیش از 50 ، 000 موارد و مقامات نگران آنها به زودی خواهید دید جدید خوشه منفجر شدن در New Orleans شیکاگو و دیترویت.

“هیچ دولت و هیچ منطقه مترو در امان خواهد بود و هر چه زودتر ما واکنش نشان می دهند و هر چه زودتر متحده و مناطق مترو واکنش نشان می دهند و اطمینان حاصل شود که آنها را در کامل, کاهش, در همان زمان به درک دقیقا همان چیزی است خود را در بیمارستان ها نیاز به پس از آن ما قادر خواهید بود به حرکت به جلو با هم و حفاظت از اکثر آمریکایی ها” دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ گوید یکشنبه در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

Birx است هماهنگی پاسخ آغاز شد که خیلی دیر شده و عمل کرده است بیش از حد به آرامی ماه بعد از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWith VP انتخاب بایدن نمی تواند بازی توپ های کوچک در یک توپ بلند جهان Coronavirus بازدید پیمانکار دفاعی شغل از خواب بیدار امریکا و کشور خود را نمی ارزش زندگی خود را بیشتر, که در روز یکشنبه تمدید دولت فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل پس از صحبت با این ایده از بازگشایی بخش از اقتصاد در عید پاک یکشنبه, عنوان جدی بودن تهدید یک تن است که با ارسال سیگنال اشتباه به بقیه دولت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بازی کردن این تهدید در طول ماه های فوریه و اوایل ماه مارس با وجود به طور فزاینده ای آشفته از هشدارهای دولت خود مقامات بهداشت عمومی و خارج از کارشناسان.

تبلیغات

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر تایید coronavirus موارد بیش از هر ملت دیگر و این تعداد در حال رشد است سریع تر از هر جای دیگری.

تعداد موارد تایید شده رشد کرده است تقریبا 20,000 هر روز در سه روز آخر به تنهایی. تعداد موارد جدید افزایش می یابد و حتی بیشتر به سرعت در چند هفته آینده به عنوان تعداد مرگ و میر.

“وجود دارد هیچ معتبر راه به می گویند که ما نمی بینیم این نوع از رویداد های آینده و هیچ معتبر راه به می گویند که ما نمی فکر می کنم آن را در ایالات متحده آنچه را در چین گفت:” جرمی Konyndyk یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی که نظارت آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی در پاسخ به شیوع بیماری ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 و 2015.

صحنه های زشت در چین و ایتالیا دو تا از سخت ترین-آمار کشورهای در حال تنظیم به پخش در ایالات متحده است. در هر دو این کشورها تعداد مرگ و میر افزایش یافت به طوری که به سرعت در حال morgues و کوره غرق شد, ترک تابوت و کیسه های بدن انباشته شده در پارکینگ.

شهر نیویورک مقامات گفته اند وزارت امنیت داخلی که در آن morgues در حال حاضر در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

تهمت و دیگر مقامات که در مقایسه با کروناویروس به آنفولانزا را در مجموعه ای به دیدن مرگ و میر ناشی از کوروناویروس به مراتب بیش از فصلی بیماری و مرگ و میر.

یک تجزیه و تحلیل توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی در دانشگاه واشنگتن نشان داد که بین 38,000 و 162,000 آمریکایی ها می میرند از coronavirus در چهار ماه آینده به تنهایی. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: مرگ و میر می تواند نزدیک به 200000 نفر در این فضا از چند ماه. یک مدل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان داد که بدترین سناریو است که در آن به عنوان بسیاری از 1.7 میلیون آمریکایی می میرند.

برخی از فرمانداران سراسر کشور گرفته اند اقدام قاطع برای خاموش کردن جامعه به عنوان آنجا که ممکن است آگاهانه که خسارت اقتصادی آنها در حال انجام است و هیچ چیز نسبت به یک کابوس سناریو که در آن ویروس باعث می شود هر دو فاجعه اقتصادی و انسانی فاجعه. فرمانداران دموکرات و جمهوریخواه به طور یکسان قرار داده اند حرفه خود و شهرت در خط به نیروی مخل اقدامات است که با این وجود صرفه جویی در زندگی می کند.

اما بسیاری می گویند آنها هنوز هم در سناریوهای آخرالزمانی در پشت حیاط خود را با کمی کمک از دولت فدرال است که عنوان میزان خطر و شکست خورده برای انبار کردن وسایل لازم.

“تعداد ما در حال بالا رفتن از نمایی. ما می دانستیم که این یک موضوع از زمان نیست اگر COVID-19 خواهد آمد به میشیگان. ما در زمان اقدامات تهاجمی. ما شده ایم در پایان مقابل از اقدامات تهاجمی که کشورهای مصرف شده است. اما ما این فصل افزایش” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) روز یکشنبه گفت در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

دیگران امتناع نگاهی به انواع اقدامات لازم برای تحمیل اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه های است که انکار ویروس خود را قربانی بعدی. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantisرونالد Dion DeSantisFlorida خبرنگار می گوید: او مسدود شده بود از رژیم صهیونیستی است. DeSantis coronavirus نشست خبری CDC مسائل مشاوره سفر به نیویورک سه جانبه دولت منطقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید قرنطینه ‘لازم نیست’ فلوریدا تایید بیش از 500 مورد جدید از coronavirus در دولت بیشتر (R) تصریح کرد: در روز شنبه که او را در سواحل خود, دولت, مقایسه آنها مطلوب با نیویورک مترو سیستم. DeSantis مورد نیاز است کسانی که به دولت خود را از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به ماندن در قرنطینه; در ضمن 4,077 از 4,246 تایید موارد مثبت در فلوریدا رخ داده است در ساکنان فلوریدا.

در عین حال ایالات متحده در حال آماده سازی برای باز کردن ده ها تن از زمینه بيمارستان در دراماتیک ترین تلاش برای افزایش مراقبت های بهداشتی در ظرفیت سیستم در یک صد سال است. اگر حتی rosiest پیش بینی صحیح هستند کسانی که زمینه بيمارستان به زودی گی با COVID-19 بيمار مبتلا به عوارض جدی.

تبلیغات

کسانی که در بیمارستان خواهد ماند در یاد, سایت های شناخته شده برای بسیاری دلایل مختلف به ساکنان محلی است. این Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک به زودی باید حدود 3000 تخت بیمارستان برای درمان غیر COVID-19 بيمار به منظور آزاد کردن فضای بیمارستان. سنچریلینک درست در سیاتل خانه Seahawks و صدا خواهد شد که صدها نفر از تخت. Fairgrounds در شهرستان میامی-Dade و سالم, ساعت., و عرصه و خوابگاه در دانشگاه ییل و دانشگاه ایالتی وین را به همه repurposed به مراقبت از بیمار است. بین المللی خودرو آمریکای شمالی در دیترویت لغو شده است پس از سازمان مدیریت اضطراری فدرال برداشت عرصه بود که در آن به برگزار شده است به عنوان یک بیمارستان صحرایی.

“جنگ و آفت یاد شده متفاوت است. خاطرات جمعی برای جنگ به نظر می رسد به دنیا آمد فورا به طور کامل تشکیل” نویسنده لورا Spinney نوشت: در رنگ “رایدر” یک جارو تاریخچه شیوع آنفولانزای اسپانیایی. “خاطرات زمین شناسی طاعون ساخت تا آهسته تر.”

وجود دارد مقدار زیادی از بناهای تاریخی به جنگ و افرادی که با آنها مبارزه کنید. وجود دارد چند بنای یادبود و یا بناهای تاریخی به قربانیان بیماری که جاروب جهان فراتر از ایدز لحاف و مجسمه در بهداشت جهانی در مقر سازمان در ژنو است.

ایالات متحده در حال ساخت خود بناهای تاریخی در حال حاضر مکان های آمریکایی خواهد درایو گذشته و یا توقف در آینده برای دیدار و به یاد داشته باشید کسانی که تحت درمان قرار گرفتند و کسانی که درمان آنها.

زمانی که coronavirus محو می شود ، Javits Center مک کورمیک محل fairgrounds و stadia و عرصه را به تمام معنی بیشتر از آنها امروز به دلیل یکی از بدترین سال در تاریخ آمریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im