Tyrrell هاتون آویزان به نفع خلیج هیل برای 1st PGA Tour عنوان

Tyrrell هاتون احساس آرنولد پالمر دعوتی لغزش دور سهشنبه شاید غافل است که هر کس دیگری در تلاش برای زنده ماندن وحشیانه دیگری تست در خلیج تپه بود و احساس به همان شیوه.

او به نوع اشتباه از ادای احترام به 11th, سوراخ هنگامی که او راه می رفت خاموش سبز پس از دو شیطان قطع منجر به یک شات. این نگاه به عنوان اگر او در مورد از دست دادن ذهن خود را.

او برنده مسابقات با کلاچ بازی میان استرس بالا بسته شدن با هفت راست پارس برای 2-بیش از پر 74 و یک شات پیروزی مارک Leishman در اورلاندو است.

“سخت ترین چیز برای من امروز در تلاش بود برای خودم حفظ سطح سر” هاتون گفت. “بدیهی است که وجود دارد چند بار که من جوش کمی, اما هیچ چیز در مقایسه با آنچه من در گذشته است. من احساس می کنم با چه سختی این بود که — برای من — من یک کار خوب است.”

خلیج هیل خدمت بیشتر خواستار تست این سمت مهم و هاتون نگهداری آن هم پایین کشش یکشنبه برای اولین PGA Tour پیروزی و پنجم خود را در سراسر جهان.

هاتون به پایان رسید و در 4-تحت 284 یکی از چهار بازیکن که ضرب و شتم همتراز برای هفته بدترین در خلیج هیل از سال 1980.

Sungjae Im تلاش برای اولین بازیکن پس از دیوید Duval در سال 1997 به پیروزی دو PGA Tour عناوین در هفته متوالی بسته با 73 برای سوم.

قهرمانان: Ernie Els برنده Hoag کلاسیک برای اولین بار تور عنوان birdieing par-5 15 و 18 سوراخ برای دو زمانه پیروزی در ساحل نیوپورت کشور باشگاه. 50 سال Hall of Famer از آفریقای جنوبی بسته شده با 4-تحت 67 به پایان 16-تحت 197. همکار Hall of Famer فرد زوج به پایان رسید با 66 به کراوات دوم با گلن روز و رابرت Karlsson.

اروپا: Jorge کمپیللو از دست دو شات سرب با سه سوراخ سمت چپ اما برنده در پنجم سوراخ اضافی به ضرب و شتم دیوید درایسدیل در قطر کارشناسی ارشد در دوحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>