تایلر Toffoli کلاه ترفند منجر پادشاهان گذشته Avs در آکادمی نیروی هوایی

تایلر Toffoli به ثمر رساند و دو بار در دقیقه آخر برای تکمیل یک کلاه ترفند و پادشاهان لس آنجلس ضرب و شتم Colorado Avalanche 3-1 در شب شنبه در آکادمی نیروی هوایی در کلرادو اسپرینگز., در سومین و آخرین, هوای آزاد, بازی NHL در این فصل است.

Toffoli قرار داده لس آنجلس جلوتر 2-1 با 54 ثانیه باقی مانده و سپس به ثمر رساند خالی-netter با 4.3 ثانیه به سمت چپ.

پادشاهان برنده دوم خود را مستقیم به بهبود 4-12-1 پس از روز سال نو.

در 6,621 فوت بالاتر از سطح دریا این بود که در بالاترین ارتفاع تا کنون برای یک بازی NHL. بر خلاف در طول هفته زمانی که بازی نصب شد, برف دور ماندند. آن 32 درجه با 66 درصد رطوبت در جن رها با 6 مایل در ساعت باد. درجه حرارت به سرعت آغشته به 20s.

کلرادو goaltender Philipp Grubauer متوقف 14 15 عکس های قبل از ترک پس از هم تیمی ایان کول ناودان به او در اوایل دوره سوم و فرستاده او بود. او جایگزین پاول Francouz با 17½ دقیقه باقی مانده.

لس آنجلس goaltender Jonathan سریع جان سالم به در کلرادو 15-شات سراسیمگی در دوره اول زمانی که پادشاهان در زمان 1-0 شود در شاهین ورزشگاه.

الکس Iafallo نوک Joakim رایان شات که رفت پست سمت چپ و تضعیف سراسر چین که در آن Toffoli شنود گذاشته از آن در 14 دقیقه به بازی.

سریع متوقف شد اولین دو دوجین عکس های او مواجه شده اما او خود را از دست داد در دقیقه آخر دوره دوم پس از دو سریع متوقف می شود و در حالی که او برای رسیدن به آن ساموئل گیررد ارسال جن قایقرانی خود را بیش از شانه راست به کراوات آن را در 1.

ورزشگاه سری بازی بود sellout — 43,574 طرفداران بیش از دو برابر ظرفیت پپسی مرکز برخی از 60 مایلی شمال آکادمی نیروی هوایی.

رعد و برق 5 آگهی 3: آندره Vasilevskiy متوقف 30 عکس به عنوان میزبان خلیج تمپا شد سومین تیم تاریخ NHL به دو رگه برنده حداقل 10 بازی در همان فصل است. این 1929-30 و 1970-71 برونز شده بود تنها تیم با چند رگه برنده 10 یا بیشتر بازی ها در همان فصل است.

شغالها 3, پایتخت 1: فیل Kessel به ثمر رساند متهور هدف در 5:25 از دوره سوم به عنوان میزبان آریزونا ضرب و شتم واشنگتن که از دست داده و سه نفر از آن گذشته چهار. پایتخت کاپیتان الکس Ovechkin تا به حال هشت عکس در هدف اما برگزار شد بدون گل برای چهارمین بازی متوالی نگه داشتن اهداف شغلی خود را در مجموع 698.

Blackhawks 8 شعله های آتش 4: الکس Nylander به ثمر رساند دو گل و رابین Lehner متوقف 38 عکس به عنوان بازدید از شیکاگو به پایان رسید پنج بازی موازنه در هواپیمای دوباله. سام بنت و الیاس Lindholm تا به حال هر کدام دو گل برای کلگری.

Maple Leafs 4 سناتور 2: جک کمپبل ساخته شده 24 صرفه جویی برای سومین پیروزی در چهار بازی با تورنتو که در برخورد میزبان اتاوا هفتم آن از دست دادن در هشت بازی.

برونز 4, Red Wings 1: دیوید Pastrnak به ثمر رساند خود را 42nd هدف و میزبان بوستون نورد.

شکارچیان 4, بلوز 3: Mikael Granlund گل قدرت بازی هدف در اوایل دوره سوم و بازدید از نشویل برگزار کردن St. Louis.

روغن صنعتی 4, Panthers 1: آدم لارسون به ثمر رساند اولین هدف خود از ماه فوریه گذشته و ادمونتون دست میزبان فلوریدا ششم آن از دست دادن در هفت بازی.

ستارگان 4, Canadiens 3: تایلر سیگوین به ثمر رساند دو گل از جمله برنده در 2:52 اضافه کاری برای بازدید از دالاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>