دو تست مثبت برای coronavirus در گرجستان

دو نفر باید آزمایش مثبت در گرجستان برای یک رمان شکل coronavirus پشت global outbreak دولت وزارت بهداشت روز دوشنبه گفت:.

در یک کنفرانس مطبوعاتی گزارش شده توسط Atlanta Journal-Constitution Gov. برایان کمپ (R) و مقامات دولتی گفت که دو دولت ساکنان آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بازگشت از سفر به ایتالیا که تجربه قابل توجهی در شیوع.

“من می خواهم به شما اطمینان بدهم که آنها در خانه در خانه انزوا با دیگر اعضای خانواده با حداقل علائم بنابراین آنها نه در بیمارستان بستری,” دکتر گفت: کاتلین Toomey سر از وزارت بهداشت.

تبلیغات

“گرجی ها باید آرام باقی می ماند,” کمپ افزود: با توجه به روزنامه. “ما آماده برای امروز.”

“ما در حال آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین” او بنا به گزارش ها اضافه شده است. “این چیزی است که ما فقط در حال حاضر فکر کردن در مورد.”

گرجستان را اعلام می آید یک روز پس از اولین مورد گزارش شده در نیویورک و به عنوان یک نیم دوجین مردم در واشنگتن فوت کرده اند از ویروس.

دهها هزار نفر از مردم گزارش شده است با این بیماری در سراسر جهان با مرگ و میر از شیوع عبور 3,000 این هفته است. شیوع فکر این است که سرچشمه در چین در شهر ووهان که در آن هزاران نفر از موارد گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>