حیدرآباد: دو بیشتر موارد مثبت coronavirus گزارش شده در Telangana در چهارشنبه گرفتن شمارش به 41 در دولت است. یکی از آنها یک سه ساله کودک است که سفر تاریخچه به عربستان سعودی, در حالی که دیگر فرد میانسال که یک تماس اولیه از بیمار دیگر مبتلا به این ویروس. هر دو از آنها پایدار هستند و شده اند بستری در بیمارستان برای درمان است.

روز چهارشنبه به عنوان دولت شروع ساده حکومت در پی مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 حیدرآباد پلیس شروع به صدور عبور برای کسب و کار و تجارت الکترونیکی شرکت های درگیر در توزیع کالاهای ضروری مانند سبزیجات و محصولات خاطرات و موارد دیگر. حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار در جلسات با نمایندگان سازمان های مختلف است.

“پزشکان (و دیگر کارکنان بیمارستان) می تواند خود را نشان می دهد کارت شناسایی صادر شده توسط خصوصی و یا بیمارستان های دولتی (به حرکت در اطراف). نمایندگان همه verticals آمده بود به ما بنابراین ما می گذرد که باید محترم شمرده شود و نه سوء استفاده. کسانی که درگیر در توزیع روزنامه در صبح زود (با وجود حکومت نظامی ساعت تحمیل شده تا 6 صبح) نیز مجاز به حرکت در اطراف” کومار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

قبل از این در روز سه شنبه دو نفر دیگر در حال آزمایش مثبت برای Covid-19 ویروس های زیر که به عنوان یک اقدام احتیاطی دولت شروع روند مهار در مناطق مسکونی از منطقه است. سه کیلومتر شعاع به عنوان یک مهار منطقه و یک منطقه حائل در هفت کیلومتری حاوی ویروس از گسترش.

Telangana رفته بود تحت مستند از شب 22 مارس خود پس از “Janta حکومت نظامی’ مشاهده شد. پلیس همچنین اعمال مقررات منع رفت و آمد از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح در سراسر کشور به عنوان یک اقدام برای جلوگیری از مردم را از حرکت در اطراف و بدون علت است. شهروندان هستند اما اجازه بیرون آمدن و خرید ملزومات است. در حالی که نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد در سراسر کشور مستند در سه شنبه شب حیدرآباد و دولت شروع به رعایت نظم و قانون مسائل از دوشنبه خود با توجه به این مستند در دولت است.

مردم از شب 22 مارس شروع به تکون دادن تا در بازارهای فوق العاده و محلی kirana فروشگاه در حیدرآباد و جاهای دیگر. روز چهارشنبه بسیاری از ساکنان رفت و از خانه های خود را برای خرید اقلام ضروری (که جنبش مجاز است در شعاع سه کیلومتری از یک محل). سبزیجات و میوه فروشندگان در این شهر نیز خواسته شده است تا خود را تخلیه نقاط 6 p. m. در شب.

در واقع وزیر K. Chandrashekhar رائو (KCR) در شنبه شب نیز هشدار داد شهروندان است که او مجبور خواهد شد به موضوع “شلیک در نگاه” سفارشات تماس بگیرید و یا در ارتش اگر مردم نمی پیروی از قوانین. یک کارمند مشغول به کار در یک سوپر مارکت خروجی در سکوندربد گفت که آنها سهمیه بندی سبزیجات و سایر ملزومات برای جلوگیری از مردم را از احتکار. در حالی که برخی از مناطق شاهد بی سابقه جمعیت در برخی از بازارهای فوق العاده نفر دیگر عملکرد به طور معمول با احتیاط.

“مردم شروع به خرید سهام از اقلام ضروری از حدود یک هفته پیش خود را هنگامی که “Janta حکومت نظامی’ اعلام شد. در حال حاضر ما تنها اجازه 20-25 مشتریان را وارد کنید در یک بروید و هر فرد می تواند با خرید بیش از دو کیلوگرم از سبزیجات در یک بروید. همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که سهام ما godowns و دولت نیز گفت که وجود دارد کافی خواهد بود سهام. اما مواد غذایی فرآوری شده نمی خواهد آخرین فراتر از 20 روز در رای مردم به خرید اقلام در حال حاضر” گفت: رامش (تغییر نام) که با این نسخهها کار در پیشخوان فروشگاه های خروجی.

در حیدرآباد به تنهایی پلیس شهر رزرو بیش از 6000 مورد در برابر کسانی که رفت و آمد در نقض قفل کردن (تنها کسانی که با دلایل معتبر می تواند رفت و آمد). پلیس شهرستان نیز گفت که هر کسی که نیاز به تصویب و یا هر گونه کمک می نوشتن covid-19hyd@gmail.com و یا تماس/واتساپ برای 9490616780 برای کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de