دو آتلانتا افسران اخراج دانش آموزان پس از کشیده از ماشین

دو آتلانتا پلیس اخراج شده است بیش از یک حادثه گرفتار در تصویری که در آن شش افسر کشیده دو دانشجویان از یک ماشین مجازی.

یک سخنگوی آتلانتا اداره پلیس گفت: استار تریبیون که گروهبان. Lonnie هود و افسر Armon جونز را فسخ شده است توسط این اداره در طول مشارکت خود را در 30 مه رویارویی با دانش آموزان مسیح جوان و Taniyah زائر.

این دو در میان شش افسران که در مواجهه با اتهامات بیش از این حادثه; هود چهره دو اتهام تشدید حمله و یکی از ساده شارژ باتری در حالی که جونز چهره یک مسئول تشدید باتری و یک مسئول با اشاره یک تفنگ در کسی که غیرقانونی.

تبلیغات

چهار نفر دیگر چهره اتهامات اعم از کیفری خسارت به اموال به تشدید حمله. شلیک چهار شنبه آمده است که دو تن دیگر از افسران درگیر در این حادثه مارک گاردنر و عاج Streeter بودند اخراج روز پس از حادثه است.

باقی مانده دو افسر ویلی Sauls و رولاند Claud باقی می ماند در مرخصی اداری با توجه به گروه.

“من احساس می کنم کمی امن تر در حال حاضر که این هیولا را در خیابان ها و دیگر قادر به تهدید و ارعاب هر کس دیگری” جوان گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه هفته گذشته است.

“من خیلی خوشحال هستم که آنها در حال پاسخگوی اعمال خود” اضافه شده زائر.

رئیس پلیس اریکا سپر قبلا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با شهردار Keisha لنس پایین (D) که تصویری از این حادثه بود “واقعا تکان دهنده به سازمان دیده بان.”

“استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” شهردار اضافه شده است.

افسران’ شلیک می آیند به عنوان آتلانتا و دیگر شهرستانها در سراسر کشور دیده می شود تظاهرات علیه خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

فلوید از مرگ برانگیخته تماس در سراسر کشور برای اصلاحات به ادارات پلیس و تغییر در منابع به دور از اجرای قانون است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>