دو کلانتر آریزونا می گویند که آنها نمی خواهد اجرای فرماندار اقامت در خانه سفارش

دو county sheriffs در آریزونا می گویند که آنها نمی خواهد اجرای رژیم صهیونیستی است. mlb (R-Ariz.) اقامت در خانه سفارش در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به آریزونا جمهوری Mohave County Sheriff داگ شوستر و Pinal County Sheriff علامت بره هم گفت که نمی خواهد دستگیری و یا دست از جریمه برای کسانی که نقض یک مادر اقامت در خانه سفارش صادر شده توسط Ducey که به دنبال محدود کردن گسترش این رمان coronavirus که داده ها نشان می دهد که آلوده هزاران نفر در دولت و کشته شدن صدها نفر در ماه های اخیر.

تبلیغات

“وجدان من نمی خواهد به من اجازه می دهد به دستگیری کسی که در تلاش برای ایجاد یک زندگی” شوستر مقاله گفت. “من باور نمی کنم آن است که یک جرم به تلاش و زندگی را.”

“من فکر نمی کنم برای اکثر مردم می خواهم به هجوم [منظور],” شوستر اضافه شده است. “آنها در حال تلاش برای انجام چه چیزی بهترین را برای خانواده خود را.”

نظرات خود را پس از Ducey هفته گذشته گفت که متخلفان می تواند جریمه یا زندان زمان و نه مطابق با اقامت در خانه سفارش دهید. در این قطعنامه که در ابتدا اجرا شده در ماه گذشته بود که به تازگی توسعه یافته از طریق اواسط ماه مه و نیاز ساکنان به عمل اجتماعی فاصله اما همچنین اجازه می دهد تا کسب و کار خاص برای بازگشایی میان همه گیر آسوشیتد پرس گزارش داد.

“اجرای قانون نشان می دهد که آنها شروع به گوش دادن به سفارش” Ducey گفت. “و اگر آنها نمی, آنها در حال رفتن به یک کلاس 1 بزه که 2500 دلار جریمه و تا شش ماه زندان و ما را به اجرای آن است.”

اما شوستر گفت: جمهوری او نمی تواند بازداشت یا جریمه نقدی مردم برای نقض Ducey و افزود که او احساس انجام این کار نقض قانون اساسی است.

“اگر من به در نظر گرفتن اجرای آن من خواهد بود در تخلف از سوگند,” او گفت: کاغذ. “این چیزی است که من نمی تواند انجام دهد.”

بره تکرار مشابه اظهارات در مصاحبه خود با کاغذ و گفت: “من فکر می کنم مردم می خواهند بدانند که ما قصد داریم برای حمایت از حقوق قانونی خود.”

“من احساس [مشهور] تحت فشار قرار دادند و من را به یک موقعیت که در آن من نیاز به ما موضع روشن” گفت: این مقاله است.

“اعداد اصلا توجیه اقدامات دیگر. سه صد مرگ و میر است و نه قابل توجه تعداد کافی برای ادامه به خراب کردن اقتصاد,” او اضافه شده است.

به گفته نیویورک تایمز در پایگاه داده بیش از 360 و میر ناشی از این ویروس ثبت شده در آریزونا در علاوه بر این به بیش از 8,600 موارد است.

تپه رسیده است به هر دو کلانتر دفاتر برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>