دو اضافی فاکس کسب و کار شبکه (FBN) کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 رسانه های غول پیکر روز شنبه اعلام کرد با توجه به کارکنان یادداشت منتشر شده توسط شرکت.

این توسعه های جدید به ارمغان می آورد تعداد کل آلوده FBN کارکنان به چهار.

کارکنان یادداشت ارسال شده توسط Fox News رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و رئیس و سردبیر اجرایی جی والاس تایید کرد که این کارکنان کار خارج از شبکه فاکس کسب و کار را در شهر نیویورک ،

تبلیغات

این یادداشت همچنین اظهار داشت که کسانی که کار می کنند به طور مستقیم با آلوده کارکنان خود باید قرنطینه به عنوان یک احتیاط.

“در مشاوره از متخصصان پزشکی ما در حال حاضر ساخته شده است این عزم است که این کارمند مستقیم co-workers/تیم self-قرنطینه برای 14 روز پس از آخرین تماس” این بیانیه را بخوانید.

“علاوه بر در نظر گرفتن هر احتیاط لازم و زیر هر پروتکل ما در حال تمیز کردن عمیق تمام مناطق این کارمند شد در تماس با علاوه بر این روزانه مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی شده است که انجام شده چند بار در روز در تمام زمینه های کلیدی از ساختمان.

این خبر یک روز پس از فاکس کسب و کار اعلام برنامه های خود برای حذف دو ساعت اضافی از آن روزانه برنامه های برنامه نویسی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به موقع تغییرات بی سابقه ای به اخبار روزانه نشان می دهد و این راهی است که اخبار و گزارش شده است.

همچنین گزارش شده اواخر جمعه که شبکه بالاترین امتیاز میزبان Lou Dobbsلوئیس (لو) کارل DobbsFox کسب و کار میزبان Lou Dobbs در قرنطینه کارمند پس از آزمایش مثبت برای coronavirus فاکس کسب و کار به طور موقت متوقف تولید از دو روز برنامه های میان coronavirus اقدامات آمریکاییها برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد از coronavirus بیشتراست در قرنطینه “از فراوانی از احتیاط” پس از یک کارمند در فاکس کسب و کار نشان می دهد, تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im