توییتر تعلیق 70 pro-بلومبرگ ‘دادن’ حساب

توییتر جمعه اعلام کرد که این تعلیق 70 حساب که مطالب نوشته شده در حمایت از مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergPoll: بلومبرگ اصطبل پس از وگاس بحث بلومبرگ جلوه به تابلوهای تبلیغاتی ترول تهمت جلوتر از کمپین توقف بلومبرگ کمپین: خرابکاری در تنسی دفتر پژواک زبان از ساندرز مبارزات انتخاباتی و حامیان آن’ بیشتر‘s انتخابات ریاست جمهوری گفت: پیام آن نقض قوانین شرکت.

بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک راه اندازی شده گسترده رسانه های اجتماعی کمپین برای شناور خود در کاخ سفید را پیشنهاد داد. یک چنگک صاف کردن استراتژی شامل استخدام کارکنان موقت به راه اندازی مجموعه ای از حساب های توییتر است که ارسال پیام های یکسان یک تاکتیک از سایت های رسانه های اجتماعی گفت: مبلغ به دادن و “پلت فرم دستکاری شده است.”

“ما گرفته اند به اجرای عمل در یک گروه از حساب برای نقض قوانین ما در برابر پلت فرم دستکاری و دادن” یک توییتر سخنگوی هیل گفت:.

تبلیغات

بلومبرگ که به ارزش بیش از 60 میلیارد دلار راه اندازی انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر چندین ماه پس از سال 2020 رقبا. به زمین شهردار سابق صرف صدها میلیون از پول خود را در یک ملی تبلیغات حمله رعد اسا و رسانه های اجتماعی فشار به ماشین پنبه پاک کنی تا برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را.

به طور موقت, کارکنان, استخدام بلومبرگ اردوگاه داده می شود به عنوان “معاون زمینه سازمان” و 2500 دلار در ماه برای ترویج خود را در کاخ سفید پیشنهاد در میان پیروان خود ، کارکنان می توانید انتخاب کنید به استفاده از کمپین تایید زبان در پست های خود را.

توییتر گفت: این عمل نقض آن “پلت فرم دستکاری و دادن سیاست” تاسیس شد در سال 2019 برای پاسخ به روسیه گسترده ترول شبکه بود که شنود گذاشته در سال 2016 به دخالت در انتخابات ایالات متحده آمریکا.

توییتر گفت: حساب های بسیاری از آن کپی و جا به جا مطالب آن نقض قوانین برابر “ایجاد حساب های متعدد برای پست duplicative محتوا” “ارسال یکسان و یا قابل ملاحظه ای مشابه توییتهایی و یا هشتگهای از چندین حساب شما عمل” و “هماهنگی با یا جبران دیگران به شرکت در مصنوعی نامزدی یا تقویت حتی اگر افراد درگیر استفاده از تنها یک حساب.”

به بلومبرگ کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه در خصوص تعلیق شد اولین گزارش لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>