تلویزیون های موتور بدست می آورد نمادین انگلیسی, دوچرخه شرکت نورتون

بمبئی:
تلویزیون های موتور شرکت با مسئولیت محدود به دست آورد تا به یاد انگلیسی, تولید کننده دوچرخه نورتون موتور سیکلت (انگلستان) با مسئولیت محدود در یک معامله نقدی از GBP 16 میلیون نفر در این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده در روز جمعه اواخر شب.

نعناع به حال گزارش شده در مارس 8 که وطنی دو و سه چرخه تولید کننده در مذاکرات برای خرید نورتون که زد نقدی در ماه های ژانویه و قادر به پرداخت مالیات است.

این شرکت اعلام کرد که آن را در خارج از کشور, تلویزیون های تابعه موتور Singapore Pte. با مسئولیت محدود تا به امروز امضا خرید دارایی توافق با نورتون موتور سیکلت Holdings Ltd و نورتون موتور سیکلت (انگلستان) با مسئولیت محدود (هر دو در دولت). این قرارداد شامل خرید نام تجاری نورتون همراه با دیگر مارک های مرتبط.

این همه پول نقد معامله منعقد شد توسط پروژه 303 Bidco با مسئولیت محدود به تازگی به ثبت شرکت و راه اندازی تحت TVS, موتور سنگاپور فرعی برای به دست آوردن نورتون این شرکت گفت: در یک بیانیه رسمی.

نورتون یک 122 سال سن موتور سیکلت شرکت تاسیس شده توسط James لنسدون نورتون در بیرمنگام و محبوب سری از دوچرخه های فروخته شده تحت تکاور و Dominator نام.

Sudarshan Venu مشترک مدیر عامل تلویزیون های موتوری گفت: “این (خرید) به ما ارائه با فرصت بسیار زیاد به مقیاس جهانی است. این معامله در راستای تلاش های ما برای تهیه کردن به آرمان های فهیم موتور سیکلت مشتریان. ما خواهد شد گسترش ما پشتیبانی کامل از نورتون برای به دست آوردن شکوه کامل خود را در موتور سیکلت های بین المللی چشم انداز است.”

Venu بیشتر اضافه شده است که نورتون ادامه خواهد داد برای حفظ آن متمایز هویت اختصاصی برای کسب و کار طرح ها و تلویزیون های موتور را از نزدیک کار با مشتریان و کارکنان شرکت انگلیسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>