هند الکتریکی دو چرخ فضایی گرم و چگونه! یک سوال در اینجا است که به نام iQube و تقریبا refreshingly آن نمی آید از یک نام تجاری است که فقط تشکیل شده از چند ماه پیش به فروش ما rebranded محصولات چینی. این iQube روروک مخصوص بچه ها علائم تلویزیون’ مناسب تاخت و تاز به هند الکتریکی دو چرخ فضا. بله تلویزیون آغاز تغییر آن به e-mobility است یک معامله بزرگ است اما ما بیشتر کنجکاو برای دیدن اگر iQube خود باعث می شود به همان اندازه از تاثیر.

همیشه از iQube رونمایی شد این است که طراحی در polarising نظرات در مورد یک ظاهر طراحی شده. به بهترین توصیف آن به نظر می رسد مانند آن را طراحی شده به, مربوط به اینده, محصول, اما یکی که طراحی و ساخته شده و نزدیک به یک دهه پیش و از حقیقت دور نیست واقعا. تلویزیون هم نمایش گذاشتن آن در مفهوم فرم در 2012. در حال حاضر در حالی که ممکن است صدای منفی آن نیست. باریک افقی چراغ جلو و دم نور نگاه منحصر به فرد و تقریبا RoboCop-مانند. بقیه طراحی بسیار ساده است و آن را تقریبا احساس می کند مانند تلویزیون به عمد تصمیم به رفتن این مسیر به عنوان طرح های معمولی جذب خریداران از سن گسترده تر جمعیتی.

در حالی که ما اصلا مشکلی با این طراحی وجود دارد چند کوچک در مناطق که در آن سطح کیفیت بودند متناقض اما این می تواند به دلیل اسکوتر ما بودند سوار شدند اولیه آزمون دوچرخه. ما رزرو قضاوت نهایی برای زمانی که ما به برخی از صرف زمان با تولید مدل های.

در حرکت روروک مخصوص بچه ها را ترک خواهد کرد شما را کاملا تحت تاثیر قرار, به خصوص وقتی که می آید به شتاب. توپی-نصب موتور ساخته شده توسط بوش و اوج قدرت خروجی 4.4 کیلو وات. این است که یک مقدار عادلانه بالاتر از Chetak را 4.08 کیلو وات موتور اما iQube را پاسخ دریچه گاز احساس می کند و فوری است که به عنوان آرام تحویل داده شده به عنوان Bajaj هنگامی که شما برای اولین بار باز کردن شتاب دهنده. اما آن را بیشتر در امتداد خطوط فوری به جای تشنجی و در حالی که من گمان می کنم آن ممکن است برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به من فکر نمی کنم این مشکل می شود.

آنچه واقعا خوب است که شتاب در هر دو حالت (اقتصاد و قدرت) است. تنها تفاوت بین این دو این است که محدودیتی در سرعت بالا. در اقتصاد شما می توانید بروید به 45kph و این نیز که در آن تلویزیون است و مدعی است که به شما خواهد شد طیف وسیعی از 75. سرعت بالا و در عین حال می خواهد تا به یک speedo-نشان داد 80kph در حالت قدرت اما محدوده است گفت: برای رفتن به 55km اینجا. ما همچنین دوست چگونه عملکرد نیست برو پایین به شدت با کاهش هزینه است. من موفق به آمار speedo-نشان داد 70kph حتی با فقط 16 کیلومتر از محدوده باقی مانده و با توجه به صفحه نمایش TFT.

Hub-موتور سوار معمولا در نظر گرفته شده پایین تر به قاب نصب شده واحدهای اما iQube به نظر می رسد هیچ مشکل. من موفق به صعود 10-درجه شیب با یک ترک سوار شدن و کم هزینه در مورد 35kph که بد نیست. باتری غیر قابل جابجایی اما تلویزیون های هوشمندانه تقسیم آن به سه بسته مختلف با یکی از آنها به قرار زیر footboard. این به ارمغان می آورد برخی از وزن تعصب به سمت جلو و این شرکت همچنین می گوید دوقلو عقب کمک فنر تنظیم شده است برای کمک به iQube احساس طبیعی تر.

و احساس طبیعی آن را ندارد. ما تا به حال این فرصت را به انجام یک مقدار خوبی از سرعت را از طریق گوشه ها در شرکت تست مسیر و روروک مخصوص بچه ها نیست احساس عصبی یا انقباض در همه. این grippy تلویزیون لاستیک در 12 اینچ چرخ در هر دو به پایان می رسد همچنین کمک به بهبود ثبات. در نهایت 220 دیسک جلو و 130 میلی متر ترمز کاملا موثر و 118kg (کمی بالاتر از Ntorq 125) روروک مخصوص بچه ها برای یک وقفه بسیار به سرعت.

در حال حرکت به یکی از بزرگترین نکات برجسته این روروک مخصوص بچه ها — TFT ابزار دقیق. آن را می شود اتصال بلوتوث و صفحه نمایش گرافیک خوانا و حتی زیر نور مستقیم خورشید. اختصاصی iQube برنامه همراه با بلوتوث تابع را نشان می دهد از تماس های دریافتی و هشدار اس ام اس اطلاعیه ها و به نوبه خود توسط نوبه خود ناوبری بر روی صفحه نمایش. چه می توان هم از طریق این صفحه نمایش روروک مخصوص بچه ها پارک کمک تابع که در واقع به شما اجازه خزش به جلو یا رو به عقب.

هر iQube همچنین می آید با یک صفحه اصلی شارژر که در قیمت گنجانده شده. در آن طول می کشد حدود پنج ساعت به شارژ باتری و هیچ سریع شارژ از گزینه. شارژر باطری و سیستم مدیریت باتری ساخته شده به طور کامل در خانه به جز سلول در بسته باتری شده اند که منابع از ال جی در کره جنوبی.

در ₹1.15 لاخ (در جاده بنگلور), تلویزیون های iQube است که کمی ارزان تر از بالا-تنظیمات Bajaj Chetak و به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه از جدید Ather 450X اگر چه شما باید به عامل اشتراک سالانه هزینه که تلویزیون معرفی خواهد شد در آینده. این اشتراک و هزینه بیش از حد انتظار می رود که به خیلی کمتر از آنچه که Ather خواسته است و ما در حال گفت ممکن است آن را در جایی در اطراف ₹900 در هر سال است. در حال حاضر روروک مخصوص بچه ها است که تنها در دسترس در بنگلور و تلویزیون قصد دارد به معرفی آن در سراسر شهرهای دیگر در یک روش مرحله به مرحله.

که iQube برای شما. آن را ساده و دمدمی به دنبال شهرستان اوباش. دامنه محدود است و تنها نقطه ضعف بزرگ و این چیزی است که ما باید به زندگی می کنند تا با فن آوری های باتری ، اگر شما نمی توانید صبر کنید که طولانی و تنها می خواهید برای خرید یک محصول از خوبی تثبیت تولید کننده هند, سپس این روروک مخصوص بچه ها است که در حال حاضر گزینه دوم به شما در دسترس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im