تبدیل زباله به هدیه گرانبها

به عنوان یک کودک, J A Radhika مورد علاقه برنامه تلویزیون بود یک هنر و صنعت نشان می دهد به نام دیوانه. او نه تنها از دست قسمت و صادقانه ساخته شده هر چه بود نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. “این است که چگونه من سقوط در عشق با هنر و صنعت است. من می خواهم ساعت را صرف ساخت هدیه برای همکلاسی های من” او recollects. لذت های ساده دوران کودکی در مورد تغییر برای Radhika هنگامی که او در کلاس چهارم. “من تا به حال سقوط در زمین بازی و شکسته پای من. من نگه داشته در حال سقوط و مجروح شدن خودم و من یاد گرفتم که من رنج می برند از نادر استخوان بیماری است که باعث می شود استخوان من بسیار نرم می گوید:” 20 سال از Coimbatore.

Turning trash into priceless gifts

Radhika تا به حال به قطع تحصیل خود شده است و به خانه محدود پس از آن. “من غمگین و افسرده,” او می گوید. اما او شروع به انجام کرافت دوباره در سال 2017. “من به تماشای یک ویدیو در مورد چگونگی ساخت یک دیوار حلق آویز کردن از upcycled کاغذ و سعی کردم آن را. آمد آن خوبی و من آن را آویزان در اتاق نشیمن من.” به زودی دوستان و بستگان خود شروع به درخواست او به برخی از آنها بیش از حد. “من بسیار خوشحال بود به مردم ارائه شده به من پرداخت برای کار من. من پس از آن می دانستم که من می تواند یک کسب و کار از آن,” او می گوید.

پس از چند ماه Radhika می خواستم برای کشف بیشتر صنایع دستی و برادر راج موهان پیشنهاد کرد که او سعی کنید به عروسک. “او همچنین به من چند آموزش ویدئوها از اینترنت برای من مرجع.” در آن زمان او چند آزمایش به حق آن را دریافت. “اولین عروسک است که من ساخته شده نگاه عجیب و غریب. من نسبت درست اما من آن را نمیفهمد پس از چند تلاش.” راج ارسال شده عکس های این عروسک در رسانه های اجتماعی صفحه و او چندین سفارشات آنلاین. “بسیاری از مشتریان من می خواستم سفارشی قطعات و تغییر لوازم جانبی و رنگ لباس متناسب با نیاز خود را. من به تازگی ساخته شده یک کریشنا و رادا. اما مورد علاقه من کلاسیک آفریقایی عروسک با پوست تیره رنگ و لباس های روشن,” او می گوید.

Radhika با استفاده از روزنامه های قدیمی به صورت عروسک و هر سه ساعت طول می کشد تا ساخته شود. “من معمولا آنها را در اتاق من بعد از صبحانه. همه من نیاز به عروسک کاغذ و قیچی و چسب و رنگ.” به عروسک کار ضد آب او اعمال می شود یک کت از لاک الکل پس از آن نقاشی شده است. “من همچنین اضافه کردن سیم فلزی در داخل عروسک را به ساختار قوی تر,” او توضیح می دهد. Radhika فروخته است حدود 500 عروسک تا کنون. “بسیاری از سفارشات در حال از درون دولت است. من نیز با ارسال چند به آمریکا و سریلانکا است.”

بزرگترین تغییر که هنر و صنعت به ارمغان آورده است در Radhika زندگی است ثبات مالی. “من دیگر بستگی به پدر و مادر من. من در حال حاضر در خانه درس و من می توانم خرید کتاب و لوازم التحریر با پول خودم. این به من اعتماد به نفس زیادی.” در حال حاضر در این مستند او مشغول است در پایان دستور در حال انتظار. “من انجام داده اند 30 عروسک در این ماه است. من آنها را کشتی پس از مستند. من هم سعی بطری هنر جایی که من upcycle پیر بطری های شیشه ای. من رنگ بر روی آنها و آنها را به گلدان و showpieces.” در آینده Radhika برنامه ای برای اضافه کردن سبد کاغذ و قلم دارندگان به لیست محصولات. “من قصد دارم به شخصیت های کارتونی محبوب به زودی.”

محدوده قیمت از ₹180-₹700 برای عروسک. بازدید https://www.facebook.com/radhikaja99 در Facebook و یا تماس 9791515994 به منظور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>