تبدیل بحران به فرصت: ساعت مودی به هند Inc

نخست وزیر نارندرا مودی روز پنجشنبه گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس آموخته است هند درس در اعتماد به نفس او به عنوان ترغیب صنعت به تصمیم گیری های جسورانه برای تبدیل بحران به فرصت و نه محافظه کار باقی می ماند.

پرداختن به جلسه سالانه از کلکته مبتنی بر صنعت لابی, هندی, اتاق بازرگانی مودی گفت: زمان آن رسیده است تا نگاهی به اقتصاد هند “از فرمان و کنترل به پلاگین و بازی”.

“این است که زمان برای یک رویکرد محافظه کار—و نه به تصمیم گیری های جسورانه و, جسورانه, سرمایه گذاری رفتن به جلو. این زمان برای ساخت یک جهان رقابتی داخلی زنجیره تامین است. برای این صنعت به کمک همه موجود ذینفعان از آن عرضه زنجیره ای برای بیرون آمدن از بحران و دستگیره آنها را برای بیشتر علاوه بر ارزش,” او اضافه شده است.

مودی گفت که هند باید تبدیل بحران به فرصت و آن را یک نقطه عطف برای ساخت یک متکی به هند در بخش هایی مانند تجهیزات پزشکی و دفاعی و تولید هسته ای و مواد معدنی, روغن های خوراکی, کود, الکترونیکی, ساخت, پانل های خورشیدی, باتری, تولید تراشه و بخش حمل و نقل هوایی.

سخنان خود آمده و در مقابل افت رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان انتقاد از دولت رویکرد اعتماد به نفس از طریق جایگزینی واردات. سوبرامانیان در هفته گذشته گفت: هند باید ریختن آن حمایت نگرش و پیدا کردن یک راه به توان داخلی رقابتی به منظور تبدیل شدن به یک صادرکننده اقتصاد در به چالش کشیدن پست-covid جهان توصیف مفهوم خودکفایی صادرات نیروگاه به عنوان یک ترکیب متناقض است.

در سخنرانی خود مودی گفت: اعتماد بنفس یعنی هند برای به حداقل رساندن وابستگی به کشورهای دیگر. “هند باید تولید این محصولات است که آن را مجبور به واردات و تلاش برای تبدیل شدن به یک صادر کننده این محصولات در آینده است. ما باید در این جهت کار در یک سرعت سریع تر. ما باید برای مهار ما عادت واردات از جمله مواردی است که هند MSMEs و کمک به گروه تولید” او گفت:.

در سخنرانی خود در نشست سالانه کنفدراسیون صنعت هند هفته گذشته مودی متعهد برای سرعت بخشیدن به اصلاحات ساختاری برای تقویت چشم انداز رشد اقتصاد هند سر به رکود اقتصادی که برخی پیش بینی می شود عمیق ترین پس از استقلال.

S&P رتبه جهانی در روز چهارشنبه گفت: در حالی که خطرات به هند را در دراز مدت نرخ رشد در حال افزایش مداوم اصلاحات اقتصادی اگر به خوبی اجرا شده باید حفظ نرخ رشد آن جلوتر از همسالان. رتبه آژانس حفظ هند به پایین ترین درجه سرمایه گذاری (BBB) رتبه بندی اعتباری با یک چشم انداز با ثبات آن را به عنوان انتظار اقتصاد و مالی و موقعیت برای ایجاد ثبات و شروع به بهبود می یابند از 2021 به بعد.

رتبه آژانس انتظار دارد که اقتصاد هند به قرارداد 5% در FY21 در حالی که بانک جهانی پیش بینی آسیا سومین اقتصاد بزرگ به کوچک شدن با 3.2 درصد در سال است. سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) در روز چهارشنبه گفت: هند ممکن است در قرارداد به میزان 7.3 درصد در FY21 در مورد موج دوم شیوع کروناویروس در سه ماهه دسامبر نیاز به جدید مهار و سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

نخست وزیر در روز پنج شنبه ذکر شده عمده اصلاحات اعلام کرد تحت Aatmanirbhar بهارات کمپین از جمله گسترش تعریف MSMEs تنظیم بودجه ویژه برای حمایت از آنها تعلیق روشهای ورشکستگی و ایجاد پروژه توسعه سلول برای ردیابی سریع سرمایه گذاری است. او گفت: اصلاح تولید کشاورزی کمیته بازار عمل کرده است آزاد اقتصاد کشاورزی از سال محدودیت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>