دستار مد روز هستند. دیدار با مردی که می توانید کراوات آنها را در 108 سبک های مختلف و دارای یک رکورد

“برگزاری یک پارچه آن را بیش از گوش راست به قسمت بالای گوش چپ” توضیح می دهد که Pawan Vyas به دقت توضیح میدهد که چگونه به با پارچه مزین کردن عمامه. این فقط اولین نسخه. 19 ساله از Bikaner راجستان می داند 107 بیشتر راه draping عمامه.

“من شده اند با انجام این 11 سال” می گوید: Pawan بیش از یک تماس از Bikaner و می افزاید: “در ماه اوت گذشته, من ساخته شده آن را به هند کتاب رکوردها برای بستن کوچکترین راجستانی دستار بر روی انگشتان دست.” برای ثبت هر انگشت های مختلف سبک: Maheshwari pagdi, Udaipuri pagdi, Barmeri صفا, Jaisalmeri pagdi, Jhalori صفا, kesariya dulha صفاقرمز chunri صفا, khidakkiya صفا, darbari صفا و batdar kesariya صفا و اندازه های متنوع از یک تا سه سانتیمتر در شعاع. او توضیح می دهد که یک تفاوت وجود دارد بین pagdi و صفا. “Pagdi است که بیش از 21 متر و صفا بین نه تا 11 متر است.”

Turbans are trendy. Meet the man who can tie them in 108 different styles and holds a record

Pawan در حال حاضر مجموعه ای برای تلاش خود را در یکی دیگر از رکورد. این زمان برای جهان بزرگترین عمامه. “آن را وزن 15 کیلوگرم و حدود 450 تا 500 متر طول و حدود پنج ساعت به کراوات,” او می گوید. او قصد دارد به دعوت مقامات کتاب رکوردهای گینس و هند کتاب رکوردها برای این شاهکار که او قصد دارد به سازماندهی به عنوان به زودی COVID-19 می میرد. او در خوش بینانه به دنبال در سپتامبر این سال است.

Pawan و خانواده اش به خوبی شناخته شده در محل خود برای مهارت های خود را با عمامه. “ما به عنوان شناخته شده Safeywaale Vyas Ji,” او می خندد و با حس غرور می افزاید: “شما می توانید پیدا کردن ما بر روی نقشه های گوگل به عنوان به خوبی.”

پدر و عموی بیش از حد بخشی از این کسب و کار خانوادگی است که آغاز شده و در سال 1982. جدا از سبک های مختلف Pawan نیز شناخته شده برای چابکی خود را. او می تواند کراوات صفا در 13 ثانیه است. “اکثر مردم را در دو دقیقه برای انجام این,” او می گوید. احتمالا با توجه به سال تمرین و این واقعیت است که او روابط نزدیک به 25000 تا 30000 دستار در یک سال در بیکانر به تنهایی. “Bikaner شتر جشنواره هولی در حال حوادث محبوب در اینجا وجود دارد این است که تقاضا در آن زمان. من هم در سفر به شهرستانها مانند بمبئی, دهلی نو, Jalpaiguri, بنگلور و کلکته به خصوص برای شان دستار از سبک های مختلف برای مراسم عروسی و دیگر جشن وقایع است.”

برای جزئیات بیشتر بررسی کنید خود را در Facebook صفحه vyasturban.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر