Tucker Carlsonتاکر CarlsonO’Rourke انتقاد تگزاس رسمی که پیشنهاد پدربزرگ و مادربزرگ خطر زندگی خود را برای اقتصاد در طول همه گیر تگزاس lt gov: پدربزرگ و مادربزرگ ‘نمی خواهید کل کشور به قربانی’ در میان coronavirus تعطیلی با مته سوراخ کردن درخواست های اخلاق در تحقیقات مربوط به فروش سهام, تکذیب تخلف بیشتر می گوید او معتقد است که جو بایدنجو BidenFighting یک ویروس با اشتباه ابزار تهمت دیگران کسب و کار در دفاع از تولید عمل می کنند یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط PCMA — ما coronavirus موارد آمار 100,000 | تهمت نشانه T بسته محرک | تهمت استخدام دفاعی قدرت به زور جنرال موتورز به هواکش | جدید نگرانی بیش ویروس تست بیشتر “خواهد بود نه دموکراتیک نامزد در روز انتخابات” با رادیو فردا میزبان ارائه رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D-NY) که در نهایت نامزد به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزار بیشتر در نوامبر است.

“بنابراین حزب دموکرات است که قصد گرفتن قدرت دوره دوره و معنی آنها, و آنها در حال حاضر به انجام نوع هر آنچه که آنها فکر می کنم با این نسخهها کار” او ادامه داد. “منظورم این است که قابل اثبات.

“او نباید کار هنوز” کارلسون اضافه شده از بایدن. “من نه معنی. من او را می دانم. من همیشه او را دوست داشتم. اما این درست است. و بنابراین کسانی که دو قطار سفر نسبت به یکدیگر با سرعت بالا. دو رقیب ضرورت. ما رو به پیروزی است اما ما باید یک مرد که نمی توانید برنده شوید. آنها میخوای جایگزین او شود.

“این است پسر من شناخته شده است و می توانید از هر کسی می داند که او و یا او را تماشا می کردند” او ادامه داد. “این است و نه او. او یک فرد کاملا متفاوت و او را در کاهش و من احساس بد در مورد آن است. که به من باشد روزی … امیدوارم کسی من را دوست دارد به اندازه کافی به من اجازه نمی دهد برای رئيس جمهور اجرا شود.”

کارلسون اقدام به ارائه که می تواند جایگزین 77 ساله نامزد در بالای دموکراتیک بلیط.

“اگر من تا به حال به شرط من فکر می کنم اندرو کومو خواهد بود که به احتمال زیاد به جای بایدن” او گفت:.

کومو دریافت کرده است بیشتر نمرات بالا خود را برای دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر در نیویورک در حالی که نقشه کشی روزانه ملی و توجه به جزئیات جلسات ترسیم وظیفه دلهره آور خود دولت با آن مواجه است به عنوان کانون بحران است.

مکالمه اقدام به بحث در مورد هرج و مرج 1968 کنوانسیون دموکراتیک بود که خدشه دار مبارزه با خشونت و هوبرت هامفری نام نامزد حزب وجود ندارد و برنده شدن در یک واحد اولیه.

هامفری در ادامه به از دست دادن به جمهوری ریچارد نیکسون 301-191 در کالج انتخاباتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de