Tuberville معافیت DC self-قرنطینه سیاست به کمپین

آلاباما جمهوریخواه نامزد تامی Tuberville به نظر می رسد به شکسته اند سی سیاست نیاز به بازدید کنندگان از کشورهای با بالا coronavirus مورد شمارش به خود قرنطینه برای 14 روز.

Tuberville به مبارزه طلبیده منطقه مورد نیاز در طول جمع آوری کمک های مردمی سفر در سی این هفته واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه.

پست با ذکر یک عکس کاریکاتور بروس Westermanبروس یوجین WestermanNatural منابع دموکرات دوباره رد جمهوریخواه شکایت در مورد جلسات مجازی یک شبه انرژی: Dems مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن مصرف کننده ایمنی نامزد در مسائل شیمیایی | قانونگذاران وزن چگونه برای کمک به تلاش صنعت انرژی | 180 دموکرات بپرسید خانه رهبری برای انرژی پاک کمک های ایران در مبارزه “گمراه کننده” دموکراتیک مرجع تخصصی در خانه, طبیعی, منابع کمیته بیشتر (R-ارک.) ارسال به Facebook در روز سه شنبه دو مرد نه در یک ماسک در لابی هتل بین المللی ترامپ.

تبلیغات

الکساندرا Kendrick, رئيس جمهور از بالا پنبه مشاوره D. C مبتنی بر جمع آوری کمک های مردمی عملیات همچنین ارائه شده در جلسات حضوری با Tuberville در حالی که او در پایتخت از اوایل بعد از ظهر سه شنبه از طریق شنبه پست گزارش شده است. او بنا به گزارش ایمیل مخاطبین در مدت کوتاهی پس از Tuberville پیروزی در اوایل این ماه در هنگامی که شکست خورده سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دادستان کل جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsTuberville معافیت DC self-قرنطینه سیاست به مبارزات انتخاباتی محافظه کار اتاق فکر مدیر می گوید لینکلن اعضای پروژه مرهون pro-کسب و کار جمهوریخواهان ترس نیست: ‘دولت’ نهفته است تضعیف فدرال بوروکراسی حقایق بیشتر در یمن خواهد شد.

“ما در حال پذیرش در جلسات حضوری در آن زمان قاب. اجازه دهید من می دانم اگر شما و گروه شما علاقه مند در نشستن با سناتور آلاباما. فقط اجازه دهید من می دانم و ما شما را در برنامه” کندریک نوشت: این پست در گزارش با استناد به یک کپی از ایمیل.

تپه رسیده به Tuberville کمپین برای نظر.

سی شهردار موریل Bowser خود (D) هفته گذشته اعلام کرد بازدید کنندگان پس از رسیدن به منطقه در غیرضروری کسب و کار از نقطه داغ مناطق نیاز به قرنطینه برای 14 روز. آلاباما یکی از بیش از دو دوجین متحده در این فهرست است.

حزب دموکرات با انتقاد Tuberville در طول سفر خود.

تبلیغات

“درست مثل زمانی که او مخالف, ایالت, ماسک منظور از آلاباما جمهوریخواه فرماندار تامی Tuberville است که نادیده گرفتن کارشناسان پزشکی به این دلیل که او بیشتر متمرکز بر کمپین جمع آوری پول نقد در واشنگتن نسبت به انجام آنچه درست است” هلن Kalla سخنگوی دموکراتیک سناتوری کمیته کمپین گفت واشنگتن پست.

Tuberville سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال, ضرب و شتم جلسات در یک رواناب در اوایل این ماه. جلسات در حال اجرا بود به اصلاح خود, پیر صندلی.

Tuberville روبرو خواهد شد سناتور. خمیر جونز (D-Ala.) در ماه نوامبر. جونز در نظر گرفته شده است آسیب پذیر ترین دموکرات رو انتخاب مجدد در سال 2020 است. آشپز سیاسی گزارش نرخ مسابقه به عنوان “تکیه خواه.”

آلاباما رژیم صهیونیستی. کی Ivey (R) با صدور اجباری ایالت ماسک منظور در اوایل این ماه به عنوان تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافته است.

Tuberville ابراز مخالفت با چنین ایجاب میکند. او گفت: AL.com در اوایل این ماه او از مردم با پوشیدن ماسک است اما در مقابل دولت تحمیل چنین سفارشات.

“مطمئنا به خوبی می توانیم محافظت از خود ما selves بدون دولت دیکته هر حرکت است که ما را,” او گفت: خروجی. “پس من نه اجباری. اما من برای پوشیدن ماسک.”

خروجی نیز اشاره کرد که Tuberville عینک ماسک خود را در طول تماشای پارتی های اولیه در شب پیروزی خود را زمانی که او صحبت کرد و به حامیان اما آیا پوشیدن نیست زمانی که او به پیروزی گفتار و یا وقتی که او رفت و به جمعیت و مطرح برای عکس های آغوش handshakes و سپاس.

“من عینک یکی از قبل. من فقط نمی پوشند یکی پس از آن,” او گفت: خروجی زمانی که خواسته در مورد اینکه چرا او نادیده اجتماعی فاصله و ماسک دستورالعمل. “که راه آن بود. دوباره, من نمی خواهم کسی به من گفتن چه باید بکنید. شما تا به حال تمام مردم وجود دارد که مایل به دریافت امضا و گرفتن عکس. احتمالا زمان ما نیاز به آن را انجام دهد. در آن زمان من فقط با پوشیدن ماسک.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر