سل و فلج اطفال واکسن های مورد بررسی توسط دانشمندان ممکن است برای حفاظت در برابر COVID-19

سل و فلج اطفال واکسن در حال آزمایش برای دیدن اگر آنها احتمالا می تواند محافظت از بیماران از COVID-19 دانشمندان گفته واشنگتن پست.

“این تنها واکسن در جهان است که می توان به مبارزه با COVID-19 در حال حاضر” Jeffrey D. Cirillo استاد میکروبی پاتوژنز و ایمونولوژی در تگزاس A&M مرکز علوم بهداشت گفت: پست.

دانشمندان گفت: آنها نشان می دهد این واکسن جلوگیری خواهد شد مردم از انقباض COVID-19 اما ممکن است کمک به آنها را تجربه کمتر علائم شدید اگر آنها قرارداد آن است.

تبلیغات

محققان در نگاه کشورهای مانند پاکستان که در آن بسیاری از مردم است که واکسن سل و نرخ مرگ و میر برای COVID-19 شده اند بسیار کم است.

“آن را مانند آنها در حال گرفتن عفونت” Azra رضا استاد پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت: پست. “نرخ [مثبت عفونت] بالا است. اما آنها نه تنها در حال مرگ است. آن است مواج از طریق, اما آنها نمی میرند از آن است.”

Cirillo به ذکر است که واکسن سل است که در حال حاضر مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) بنابراین اگر آن را موثر آن خواهد بود آسان تر برای توزیع.

تحقیقات خود را می آید به عنوان ده ها تن از شرکت های بیوتکنولوژی در سراسر جهان مسابقه برای ایجاد یک coronavirus واکسن که مقامات بهداشتی آمریکا گفته اند در دسترس نخواهد بود تا اواخر این سال در اولین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>