مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج بازدید نوید سحر جدید برای هند-روابط ایالات متحده

احمدآباد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی دولتمرد و سیاستمدار بازاریاب به کمال در بسته بندی Motera ورزشگاه در روز دوشنبه.

با رشد ما دوباره تعامل با هند و بازدید رئیس جمهور ارائه شده بسیار بزرگتر دوستی چتر به هند—آن را در بازه زمانی از تبادل با ما به عنوان برتر دفاع شریک برای همکاری با هند در بلند پروازانه خود به فضا برد.

ارج آن دموکراسی و اندرز هند به اشغال فضای بزرگتر در مرحله جهانی و تهمت نیز ساخته شده یک محجبه اشاره به چین و استراتژی خود را از اجبار.

نارندرا نخست وزیر خود گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از ازدواج سفر به هند باز یک فصل جدید در روابط دوجانبه است.

مودی صحبت در مورد تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در آوردن دو کشور نزدیک به استقبال از او با رئیس جمهور و بانوی اول Melania Trump قبل از بیش از 100 ، 000 مردم در آنچه که صورتحساب بزرگترین ورزشگاه کریکت برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد.

“هند-روابط ایالات متحده دیگر فقط یکی دیگر از همکاری است. آن است که به مراتب بیشتر و ارتباط نزدیک تر,” مودی گفت. “در دهه جدید از این 21st جدید هند نیز آوردن فرصت های زیادی برای احیا امریکا است.”

از کمک به هند در خارج از ایران به انزوا خواستار پاکستان برای نقش خود را در حمایت جهانی ترور, سیاست آمریکا به سمت قاره شده است سازگار در سراسر جمهوری خواه و دموکرات دولت در سال های اخیر است.

این دیدار می آید در برابر پس زمینه از هند به دنبال تقویت همکاری استراتژیک با آمریکا با بحث احتمال زیاد به طول دو جانبه منطقه ای و مسائل جهانی از جمله تجارت استراتژیک موضوعات مبارزه با تروریسم و هند و اقیانوس آرام.

45 و زمان رئیس جمهور آمریکا بود effusive در ستایش خود را برای نخست وزیر هند تنها چند ماه پس از “پرونده مودی!” رویداد برگزار شد در تگزاس است. مصرف این گفتگو به جلو پیش از پیشنهاد انتخاب مجدد خود را در ماه نوامبر نسبت ناروا به نام مودی یک دوست واقعی و گفت: “امریکا را دوست دارد و هند و امریکا احترام می گذارد هند و امریکا همیشه وفادار و دوستان وفادار به مردم است.”

سخنرانی خوبی بود, گردد, گفت: کارشناسان.

“رئیس جمهور ایالات متحده رخ داد حق آکورد با fulsome ستایش برای این رویداد و هند گفت:” وزیر خارجه پیشین Kanwal Sibal.

“تجارت رئیس جمهور نداد جز این که بحث شد در مرحله مقدماتی به صورت فوق العاده معامله تجارت. این بدان معنی است که فشار آمریکا بر هند ادامه خواهد داد و مطالبات در هند ممکن است ادامه” Sibal اضافه شده است.

ساخت و انتخاب مجدد او زمین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “در آمریکا ما آمده اند به دانستن و جلال از فرهنگ هند شخصا از طریق 4 میلیون آمریکایی های هندی تبار در ایالات متحده زندگی به عنوان ما فوق العاده دوستان و همکاران و همسایگان.”

“آمریکایی های هندی تبار غنی سازی در هر جنبه ای از زندگی ملی ما. آنها تیتان از کسب و کار; بزرگترین و بهترین پیشگامان علم; کارشناسی ارشد از هنر و نوآوری از تکنولوژی مانند چند نفر بوده اند قادر به دیدن بدون توجه به جایی که شما به هر نقطه در این جهان است.”

در حالی که جمعه بود هند بعد به طبقه مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده با مهمان نوازی, سه شنبه انتظار می رود که یک روز از جدی مذاکرات بیش از یک معامله تجاری.

“ما خواهد ساخت بسیار بسیار مهم—در میان بزرگترین تا کنون ساخته شده—تجارت معاملات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Saumya Tewari, Gireesh چاندرا پراساد و Predika Khanna کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>