مغلوب ساختن پیشی جستن تولد علائم بهترین جمع آوری کمک های مردمی در روز برای انتخاب مجدد کمپین RNC

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRon پرلمن مت Gaetz به عقب و جلو در توییتر نیویورک تایمز و پنبه op-ed: نظر یا خط ؟ رابرت گیتس می پیوندد تماس برای پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران به تغییر نام بیشتر‘s انتخاب مجدد کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) raked در یک رکورد 14 میلیون دلار در مغلوب ساختن پیشی جستن تولد در یکشنبه, مارک گروه’ بهترین روز آنلاین جمع آوری کمک های مالی با توجه به کمیته.

یکشنبه رکورد پیشی RNC و تهمت کمپین قبلی روزانه بهترین از 10 میلیون دلار در ماه اکتبر 2016.

آخرین آمار و ارقام به عنوان رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین و کمیته منجر به ادامه خود را دموکراتیک همتایان خود در جمع آوری کمک های مردمی پیش از ماه نوامبر انتخابات عمومی.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC مطرح شده در ترکیب $61 میلیون در ماه آوریل در حالی که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد , جو بایدن,جو BidenHow پایان مستند صدمه دیده خواهد شد جو بایدن در میان مبارزات انتخاباتی تهمت آماری با بایدن در آرکانزاس: نظرسنجی چرا تهمت ‘ایجاد فضایی بزرگ دوباره’ کمپین تبلیغ رفت وری بیشتر و کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) در آورده 60 میلیون دلار در طول همان ماه است. مغلوب ساختن پیشی جستن و RNC نیز در مجموع $255 میلیون پول نقد در دست نسبت به بایدن و DNC را 100 میلیون دلار پول نقد در دست.

مبارزات و کمیته های مربوطه خود را هنوز به انتشار خود را ممکن است جمع آوری کمک های مردمی شماره.

جمع آوری کمک مالی است که به افزایش انتظار می رود در ماه های آینده با مغلوب ساختن پیشی جستن میله میله به سر خود را در شخص کمپین رویدادهای این هفته در Tulsa, Oklahoma. برگ برنده میزبانی یک دلار جمع آوری کمک در بدمینستر نیوجرسی باشگاه گلف در روز شنبه با بلیط رفتن به عنوان بالا به عنوان $250,000 هر فرد است.

با وجود سرب خود را در جمع آوری کمک های مردمی تعدادی از دولت های ملی و نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز کشویی در میان coronavirus همه گیر و در سراسر کشور تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مسیرهای بایدن در نظرسنجی های مختلف. آخرین Real Clear Politics رای گیری میانگین را نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط تقریبا 8 امتیاز در سراسر کشور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>