مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 افشای مالی نشان می دهد درآمد در Mar-a-لاگو دیگر عمده باشگاه

درآمد برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump کمپین لغو آگهی خرید به نقد و بررسی پیام های استراتژی: گزارش Nunes کاهش به پاسخ اگر او موفق به دریافت اطلاعات از اوکراین نماینده مجلس به معنای آسیب بایدن نظرسنجی: کثرت ‘Gen Z’ رای دهندگان می گویند که بیشتر تبلیغات سیاسی از مغلوب ساختن پیشی جستن از بایدن بیشتر‘s Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر و دو نفر دیگر از خواص بودند نشان داد جمعه شب در افشای مالی فرم ارائه شده به دولت فدرال است.

فرم های مورد نیاز سالانه توسط دفتر دولت اخلاق, لیست درآمد برای مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان خواص زیر “درآمد” درست است. مساحت شکل است که معمولا توسط قانونگذاران به گزارش تنها خود را-صفحه اصلی پرداخت و یا به اشتراک گذاری یک دارایی را فراهم می کند و نمایش گسترده از مغلوب ساختن پیشی جستن ثروت شخصی.

فرم متحده که دریا یک لاگو در آورده $21.4 میلیون نفر در سال 2019 در مقایسه با $22.7 میلیون گزارش 2018 و $25.1 میلیون در سال 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن دورال رفت و آمد مکرر بريدن در $77.2 میلیون نفر در سال گذشته لمس بیش از $75.9 میلیون آن زمان در در سال 2018 است. در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی در واشنگتن در زمان در $40 میلیون, تقریبا از سال 2018 است.

تبلیغات

هر سه خواص بسته شد در ماه مارس به عنوان coronavirus همه گیر شروع به ظهور کرد.

افشای فرم شامل ارقام برای سال 2020 است و نه نیاز به حمایت اضافی مستندات و یا هر فدرال بررسی صلاحیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن جلب خشم اخلاق ناظران زمانی که او اولین رئیس جمهور پس از واترگیت که به طور کامل محروم از کسب و کار شخصی خود را پس از مصرف در سال 2017. او همچنین infamously حاضر به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را گفت: ممیزی مانع او از انجام این کار با وجود مقامات اصرار که او هنوز هم می تواند افشای اشکال حتی در حالی که تحت حسابرسی.

مبارزه برای به دست آوردن مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی تمرکز تعدادی از پرونده های حقوقی ساخت راه خود را از طریق سیستم دادگاه.

در میان دیگر منابع درآمد موجود در فرم در حال بهره بانک کتاب و حق امتیاز و یک صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران بازنشستگی.

تهمت و دیگر کاخ سفید کارکنان اعطا شد 45 روزه فرمت به انتشار این اشکال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تبلیغات

جزئیات کامل افشای مالی زیر:

مغلوب ساختن پیشی جستن 2019 مالی … توسط بروک sarah harris در Scribd

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر