تهمت نمی خواهد اجازه می دهد Fauci به شهادت قبل از خانه به دلیل آن را ‘یک دسته از مغلوب ساختن پیشی جستن متنفر

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر در روز سه شنبه گفت: Anthony Fauciآنتونی FauciSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه پلوسی, انتقاد شدید کاخ سفید برای مسدود کردن coronavirus نیروی کار عضو از شهادت: “آنها ممکن است ترس از حقیقت بیشتر خواهد شد مجاز به شهادت قبل از سنا در هفته آینده, اما که او می تواند دولت را بالا بیماری های عفونی متخصص از ظاهر شدن قبل از خانه زیرا او معتقد است که آن را پر از “تهمت متنفرم.”

“خانه است و یک راه اندازی شده است. خانه یک دسته از تهمت متنفرم” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید به بازدید از یک شرکت Honeywell کارخانه در آریزونا.

“اما دکتر Fauci خواهد بود شهادت در مقابل سنا و او به نظر می رسد به جلو به انجام آن ناروا” اضافه شده است. “اما خانه من به شما بگویم که آنها باید شرمنده از خود. و رک و پوست کنده دموکرات باید شرمنده چرا که آنها نمی خواهند ما را به موفقیت. آنها می خواهند ما را شکست به طوری که آنها می تواند برنده انتخابات.”

تبلیغات

رئیس جمهور شکایت در مورد یک خانه نظارت کمیته تنظیم به نقد و بررسی دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر و اشاره کرد که برخی از منتقدان سرسخت بودند در پانل. او به طور خاص مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترزMaxine مور WatersMcCarthy تردید خواهان شرکت در coronavirus انتخاب کمیته سیاه حزبی حرکت به جلو و مرکز در COVID مبارزه پلوسی پر دموکراتیک فهرستی در coronavirus نظارت پنل بیشتر (D-کالیفرنیا.) و کارولین Maloneyکارولین Bosher MaloneyMcCarthy تردید خواهان شرکت در coronavirus انتخاب کمیته دو حزبی از قانونگذاران تماس برای خدمات پستی تسکین پلوسی پر دموکراتیک فهرستی در coronavirus نظارت پنل بیشتر (D-n. y.).

نظرات نشانه های رئیس جمهور تمایل به اجازه مقامات بالا به نظر می رسد قبل از ایران با کنترل سنا که دولت ممکن است درک دوستانه خاک از حزب دموکرات-کنترل خانه.

Fauci در حال حاضر میله میله به نظر می رسد قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته برای coronavirus مربوط به شنوایی در مارس 12. اما دولت رد یک درخواست از یک خانه کمیته فرعی بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه با صدور دستورالعمل جدید برای coronavirus نیروی کار اعضای محرومیت آنها از پذیرش دعوت به نظر می رسد قبل از کنگره پانل های این ماه مگر اینکه کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsSchumer: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده پلوسی, انتقاد شدید کاخ سفید برای مسدود کردن coronavirus نیروی کار عضو از شهادت: “آنها ممکن است ترس از حقیقت” یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن اداره پیش بینی 3k روزانه ویروس مرگ و میر در ماه ژوئن | کاخ سفید بارها نیروی کار عضو از شهادت | FDA نیاز تولید کنندگان برای ارسال داده ها از آزمون آنتی بادی بیشتر کمک های مالی اجازه.

بالا مقامات دولت استدلال می کنند coronavirus نیروی کار و اولیه سازمان در پاسخ به همه گیری نیاز به تمرکز توجه خود را و منابع در پاسخ به تلاش و که داشتن آنها شهادت می تواند با استفاده از تا ساعت بحرانی.

جدید هدایت می آید به سنا می آید به جلسه و خانه هایش با چگونه بهترین را اعضای بازگشت به واشنگتن با خیال راحت در میان همه گیر.

Fauci صرف ساعت در coronavirus جلسات مطبوعاتی در طول ماه های مارس و آوریل ایستاده در حاشیه در حالی که تهمت سابقه سوال از خبرنگاران. Fauci گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ماه گذشته که او در بر داشت جلسات “تخلیه” و که آنها می شده اند بیشتر مفید به حال او شده است قادر به پاسخ به چند سوال ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>