مغلوب ساختن پیشی جستن: ثروتمند نباید دسترسی ویژه به کروناویروس آزمون اما “است که داستان زندگی”

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump admin شروع به بازگشت همه مستند نشده مهاجران و پناهجویان در مرز: گزارش پنج takeaways از روز سه شنبه اولیه شب بایدن برنده آریزونا اولیه دربندی خاموش پیروزی در سه متحده بیشتر در روز چهارشنبه نشان داد او قبول نکرده است که ورزشکاران حرفه ای و افراد ثروتمند باید دسترسی ترجیحی به کروناویروس تست شاگردانش یک “سیستم منسوخ” به صورت آهسته اجرای گسترده تست.

چند NBA تیم های تست شده برای این ویروس پس از چند بازیکن بودند مبتلا به این ویروس بالا بردن سوال در مورد چگونه آنها قادر به دسترسی به آنها را به سرعت.

“شما باید به آنها را بپرسید که سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: زمانی که در مورد خواسته بدون علامت ورزشکار گرفتن تست شده است.

تبلیغات

پرسید: اگر افراد ثروتمند باید به گرفتن دسترسی سریع تر به آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او فکر نمی کنم.

“نه من نمی گویند, اما, شاید, شده است که داستان زندگی” او گفت:. “است که اتفاق می افتد در مناسبت. من متوجه شده ام که در آن برخی از افراد آزمایش شده است و نسبتا به سرعت.”

یوتا جاز تا به حال ده ها تن از بازیکنان و کادر آزمایش پس از به جلو رودی Gobert آزمایش مثبت در اوایل این ماه باعث NBA را به حالت تعلیق در آن فصل است. یک دیترویت پیستونز بازیکن پس از آزمایش مثبت و بروکلین نتس در روز سه شنبه گفت که این تیم تا به حال تست شده از طریق یک شرکت خصوصی و چهار بازیکن تایید شد به کوروناویروس.

تبلیغات

مشاهیر مانند تام هنکس و ادریس البا نیز آزمایش مثبت هر چند در هنکس مورد او مورد آزمایش قرار گرفت در استرالیا.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شدید انتقاد از عدم به طور گسترده ای در دسترس coronavirus آزمون. مقامات اصرار تست ramping تا این هفته و در دسترس تر خواهد بود در سراسر کشور در روزها و هفته آمده است.

دکتر دبورا Birx که هماهنگی کاخ سفید coronavirus پاسخ گفت: دولت در ابتدا به دنبال اولویت بندی تست دسترسی بر اساس مناطق کشور با بیشترین تعداد موارد است. او گفت: بخش خصوصی مشارکت باید اجازه می دهد کیت های آزمایش برای توزیع به طور گسترده تر.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور ضمنی سرزنش دولت اوباما برای تست کمبود گفته او به ارث برده “یک سیستم منسوخ.”

“این یک سیستم است که از تاریخ منسوخ و یا آن را یک سیستم است که هرگز به معنای مراقبت از نوع, مقدار,” او گفت:.

وجود دارد مورد تأیید از coronavirus در تمام 50 ایالت و بیش از 100 آمریکایی به درگذشت از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>