تهمت بود صحبت از شلیک Esper هفته گذشته: گزارش

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMichigan به دنبال فدرال فاجعه بیانیه بیش از شکسته سدها مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را آسان تر برای آلاسکا شکارچیان برای کشتن گرگ نوزادان و توله خرس: گزارش ارتش دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات بیشتر گزارش می خواستم به اخراج وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperArmy دادخواستها پانل مجلس در پاسخ به DC تظاهرات شبانه دفاع: ارتش در حال حاضر مایل به تغییر نام پایگاه نام بعد از Confederates | Dems پاسخ تقاضا در ‘ژرف’ nuke تست بحث | پنتاگون تایید مرگ از آفریقای شمالی القاعده رهبران پنتاگون به تغییر نام پایگاه ارتش به نام بعد از مؤتلفه رهبران بیشتر در هفته گذشته بیش از دیدگاه های ضد و نقیضی در استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی به سرکوب در سراسر کشور تظاهرات بود اما صحبت از آن توسط مشاوران و نمایندگان مجلس.

مقامات گفته وال استریت ژورنال که مغلوب ساختن پیشی جستن — عصبانی با Esper برای حمایت خود را تهدید به استفاده از فعال وظیفه نیروهای خود را برای سرکوب ناآرامی در واشنگتن, d. C., مینیاپولیس و سایر شهرستانها — متمرکز بود بر اخراج این رئیس پنتاگون روز شنبه ،

اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته چندین مشاوران برای نظرات خود را در این موضوع او بنا به گزارش توصیه به کنار گذاشتن این برنامه.

تبلیغات

Esper در همان زمان آغاز شده بود برای آماده سازی یک نامه از استعفای او آگاه بود از مغلوب ساختن پیشی جستن خشم اما متوقف شد و پس از دستیاران و مشاوران فشرده در برابر آن برخی از مقامات گفت: مجله.

پیش از آن روز Esper گفته بود که او را پشتیبانی نمی کند با استناد به قیام قانون — یک 1807 قانون است که اجازه می دهد تا رئیس جمهور به استفاده از ارتش برای اجرای قانون بیش اعتراضات پس از قتل پلیس غیر مسلح سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25. او گفت: این حرکت باید انجام شود تنها به عنوان “آخرین راه حل” و اعتراض نکرد حکم چنین پاسخ.

این موضع بود که در پیام از مغلوب ساختن پیشی جستن که خواست فرمانداران برای اعزام نیروهای گارد ملی به “تسلط بر خیابان” و جلوگیری از هر گونه ناآرامی تهدید به اعزام نیروهای نظامی ایالات متحده به استانها و شهرستانها که برآورده نمی خواسته های خود را.

پنتاگون و کاخ سفید نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است زیر آتش خود را برای استفاده از ارتش در تلاش برای سرکوب تظاهرات به ویژه در طول حرکت خود را از دوشنبه گذشته به زور روشن مسالمت آمیز معترضان از خیابان نزدیک کاخ سفید در یک زمان کوتاه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت راه می رفت به نزدیکی سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس-op. اجرای قانون حمایت توسط سرباز گارد ملی انجام شده حرکت می کند.

تبلیغات

دفاع از رهبران شده است به شدت مخالف استفاده از سربازان وظیفه فعال برای پاسخ به معترضان با Esper در روز جمعه سفارش برخی از 1600 چنین نیروهای آماده به کار در سی منطقه به پایگاه. سربازان شده بود در منطقه از ژوئن 1 اما هرگز مورد استفاده برای پاسخ در این شهرستان است.

Esper تا به حال نیز به دنبال دور کردن خود از ژوئن 1 راه رفتن از کاخ سفید به سنت جان گفتن به خبرنگاران گفت او نمی دانست که این سفر شامل یک عکس.

مقامات گفته این مجله که تهمت بود همچنین irked که توضیح.

مغلوب ساختن پیشی جستن مشورت مشاوران از جمله کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها مغلوب ساختن پیشی جستن نام جدید اقدام مدیر امور قانونگذاری قضایی مجلس برای شنیدن خبرچین در ‘سیاسی’ از عدالت Dept تحت مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتراز دولت مایک Pompeoمایکل (مایک) ریچارد PompeoGAO فراهم می کند هدایت به قانونگذاران برای محافظت از ناظران جلوگیری از سوء استفاده محققان: تصاویر ماهواره ای اشاره coronavirus در چین آغاز شده و زودتر از اولین گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتردوست و خارج از مشاور داود شهری, نیروهای مسلح سنا رئیس کمیته جیمز Inhofeجیمز (جیم) کوه InhofeDefense لایحه تبدیل به پروکسی نبرد بیش از فلوید تظاهرات اقلیت قفقاز تماس برای اقدام سریع پلیس اصلاحات خواستار پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره بیشتر (R-Okla.) و از سوی دیگر ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonClyburn: روحانی باید “شرمنده از خود’ تپه صبح روز سه گزارش – کاپیتول هیل وزن آن اقدام نژادی عدالت به تظاهرات ادامه می دهند منحصر به فرد بررسی coronavirus همه گیر: که در آن کنگره? بیشتر (R-ارک.), با توجه به مجله.

مردان عزاداری تهمت که شلیک Esper خواهد بود بیش از حد پر سر و صدا یک حرکت پیش از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

Esper زیر یکشنبه پنتاگون در کنفرانس مطبوعاتی رفت و به کاخ سفید قبلا برنامه ریزی شده جلسه و ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن در برخورد شد که testy به پایان رسید اما با Esper هنوز هم در نقش خود است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>