مغلوب ساختن پیشی جستن داوطلب داشته ‘VIP’ لیست آگهی برای لوازم پزشکی: گزارش

داوطلب کمک کرد که نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت زنجیره عرضه نیروی کار تشویق شدند به اولویت بندی کمک و راهنمایی از متحدان سیاسی و همکاران رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه مطلبنیویورک تایمز گزارش.

داوطلبان ردیابی کسانی که دستیار آنها به ترتیب اولویت در یک VIP “به روز رسانی”, گسترده, این بار گزارش با استناد به اسناد و ایمیلهای آن به دست آمده است. شامل در لیست بودند از اعضای جمهوری خواه کنگره محافظه کار فعال چارلی کرک و تانا Goertz سابق “شاگرد” شرکت کننده و تهمت قائم مقام.

با این حال تعداد کمی از این آگهی هر دو را به دست آورد از این لیست VIP و منابع دیگر بارور با توجه به whistleblower یادداشت نوشته شده توسط یک داوطلب به دست آمده و توسط بار.

تبلیغات

“ماهیت و مقیاس پاسخ به نظر می رسید به شدت ناکافی” داوطلب گفت: بار خواست نامش فاش نشود. “این چرخه اداری از هرج و مرج است.”

این افشاگر اطلاعاتی یادداشت فرستاده شد به خانه نظارت و کمیته اصلاحات در مارس 8, به گزارش واشنگتن پست.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه.

این گروه در حدود یک دوجین داوطلبان استخدام شد با مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و ارشد کاخ سفید مشاور Jared کوشنرJared کوری KushnerApril را احمق ترین و خطرناک ترین coronavirus اظهارات سوزان رایس: ‘مضحک’ به صورت کوشنر به تماس coronavirus پاسخ ‘موفقیت’ از اوباما کوشنر خواستار فدرال ویروس, پاسخ, ‘داستان موفقیت بزرگ’ بیشتر و نظارت توسط یکی از دستیاران سابق Ivanka Trumpایوانا (Ivanka) ماری TrumpDon نه غفلت از آماده شدن ما کارگران برای یک پست-همه گیر اقتصاد خودی توصیف کوشنر به عنوان “عملا رئیس جمهور” که با بازی نقش کلیدی در به تاخیر انداختن coronavirus تعطیلی: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “بدترین روز’ از coronavirus ها ‘, پشت, آمریکا, بیشتر, بار اشاره کرد.

آنها وظیفه با ترکیب از طریق بیش از یک هزار آگهی و گفت: به همراه بهترین آنهایی که برای بررسی بیشتر توسط FEMA مقامات.

تبلیغات

عقب Adm. جان Polowczyk سر از زنجیره عرضه نیروی کار در دفاع از داوطلبان کار گفت: آنها در خدمت نقش مهم است.

“اولین چیزی که ما می دانستیم که ما نیاز به انجام پیدا کردن بیشتر محصول در سراسر جهان به منظور خرید زمان برای افزایش تولید داخلی است,” او گفت: بار. “این گروه ساخته شده بسیاری از تماس و به دنبال آن در بسیاری از آگهی. آنها کمک در اب راه رفتن را از طریق صدها نفر از ادعاهای دروغین و تبدیل بیش از چند درست منابع به دولت عمل کردند. تلاش های خود را ذخیره بسیاری از دولت ساعت مرد.”

کوشنر همچنین در دفاع از کار این گروه گفت: در بیانیه ای به پست “خط پایین این است که این برنامه منابع دهها میلیون نفر از ماسک و ضروری PPE در زمان ثبت و آمریکایی ها که نیاز به هواکش دریافت هواکش.”

“این داوطلبان هستند true patriots,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت دفاعی خود را بیش از دولت را از دست داده و coronavirus و تهیه ابزار مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری با استناد به این واقعیت است که ایالات متحده آزمایش قرار گرفته است و مردم بیش از هر کشور دیگری در میان چیزهای دیگر. اما فرمانداران سراسر کشور گفت: آنها هنوز هم نیاز به شخصی حفاظت تجهیزات و تست کیت اگر آنها می خواهند به سعی کنید به طور قابل توجهی کاهش تعداد موارد در کشورهای خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>